Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Witam wszystkich forumowiczów, od niespełna 1,5 miesiąca csieszę się posiadaniem BMW X5 E70 :D, jestem bardzo zadowolony z jazdy i cieszę się, że mogłem dołączyć do tego wspaniałego forum. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na jakimś zlocie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witajcie, kupilem sobie wymarzone e39....520i, jako ze jest to moje pierwsze bmw, wertuje forum , czytam , zglebiam interesujace mnie tematy......pewnie bede mial sporo pytan wiec licze na pomoc. Pozdrawiam z Gdanska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć witajcie :) od miesiąca jestem posiadaczem F31 320d efficient dynamics

Auto dokładnie nie takie jak chciałem - miał być benzynowy suv, a mam kombi w dieslu:)

Po miesiącu- jestem mega zadowolony, komfort jazdy, prowadzenie, przyspieszenie - jest nieporównywalne do poprzednich moich samochodów (skody i hondy). Mam nadzieję że trójka zostanie w mojej rodzinie na dłużej.

Pewnie będę pytał o każdą bzdurę, więc proszę o wyrozumiałość ;)


Pozdrawiam, Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Jestem posiadaczem BMW i liczę na pomoc ze strony forumowiczów -jednocześnie oferuję swoją w zakresie szeroko pojętej wiedzy dotyczącej smarowania silnika (oleje samochodowe) Wiedza praktyczna oraz teoretyczna. Będąc jednym z Was liczę również na konstruktywne i rzeczowe dyskusje na każdy temat ( głównie BMW :wink: )

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarejestrowałem się w 2010 w celu weryfikowania i zdobywania wiedzy. Trochę śmiesznie pisać po 9 latach w dziale "jestem nowy" :) ale chciałem dopełnić formalności.

Pozdrawiam całe grono pozytywnie zakręconych na punkcie 3 magicznych liter :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.