Skocz do zawartości

[e87] usuniecie modulu AHM


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze
Witaj! Kolego czy mógłbyś podpowiedzieć jak zrobić coś takiego w bmw E60 2008r ? sorka za odgrzanie tematu....

 

kolego napisz mi adres e-mail dam ci instrukcje jak sie dopisuje do FA zrobisz odwrotnie zamiast dodać (ADD) to usuniesz reszta kodowania taka sama, ale wartość sterownika $XXX jakiego chcesz usunąć z FA musisz sobie sam znaleźć masz jak rozkodujesz VIN póżniej przekodujesz pustym plikiem MAN sterownik w którym pojawia sie błąd i gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...
  • Zasłużeni forumowicze
Musisz usunac wpis $235 z CAS i FRM a potem przekodowac pod nowe wyposazenie auto. To tyle

to zależy jaki hak , jak masz zwykły demontowana głowica to tak

S 235 ANH_KUPPLUNG //ANHAENGERKUPPLUNG,KOPF ABNEHMBAR

ale ja mam elektronicznie rozkładaną głowicę z przycisku w bagażniku

S 3AC Trailer coupling

i koduj do serii wszystkie moduły,(nawet poduszki) złącze modułu AHM musi być wcześniej odłączone , potem kasowanie błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunąłem tak jak kolega wyżej opisał ale dalej mam błąd KOMBI A3C0 . Usunięty został z CAS, FRM I NFRM (S235) . błędy kasowane i dalej się powtarza . Jest możliwość usunięcia tego błędu ??

S 3AC nawet nie mam takiego w opcji żeby go usunąć . Chyba że źle to robię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunąłem tak jak kolega wyżej opisał ale dalej mam błąd KOMBI A3C0 . Usunięty został z CAS, FRM I NFRM (S235) . błędy kasowane i dalej się powtarza . Jest możliwość usunięcia tego błędu ??

S 3AC nawet nie mam takiego w opcji żeby go usunąć . Chyba że źle to robię :)

 

Czy po usunieciu wpisu przekodowales auto pod nowe wyposazenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Źle rozumiesz FA, on w niczym nie uczestniczy , to tylko informacja dla NCSXPER/ ISTAP jakie wyposażenie należny zakodować

usuwasz z FA kod i wpisujesz na stałe , a potem wszystkie moduły kodujesz do serii z tego nowego FA , profilem expertmodus

rozumiesz to że usunąłeś z opcji wyposażenia FA/VO to nic tak naprawdę nie zmieniło w modułach , musisz kodować moduły do serii

aby to nowe fa wpisać w sterowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Din76 za wytłumaczenie ,teraz wiem o co chodzi i jak to zrobić :) Przemek był tak miły że mi to ogarnął przez teamviewer w 5 minut :) . A z tym błędem jeździłem 5 lat CC-id 75 ,a teraz aż miło jak się wsiada i nie zapala się żeby wjechać na podnośnik . Wielkie dzięki jeszcze raz za pomoc . Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.