Skocz do zawartości

Spotkania śląskie


diablesse

Rekomendowane odpowiedzi

Z długoletniego doświadczenia wam powiem że jeśli nie będzie dyktatora(moderatora) który nadaje miejsca i daty to ludzie się sami nie zorganizują.


Chcecie ożywić Śląskie spotkania to ustalcie grafik roczny że np. w każdą pierwszą sobotę miesiąca jest spot w miejscu XXX.

 

Nie zawsze to pomoże :twisted:

Było wszystko ustalone, chętnych ok.10 a w konsekwencji przyjechało nas dwóch :twisted: :mrgreen:

Zawsze na końcu jest człowiek i jego chęci do zgromadzeń :mrgreen:

Zorba pozdrawia !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 855
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok mianujemy cie szefem spotkań :cool2: :cool2: :cool2: :mrgreen:

 

Sorry, odmawiam. W zamian mianuje ciebie :cool2:

 

Nie zawsze to pomoże :twisted:

Było wszystko ustalone, chętnych ok.10 a w konsekwencji przyjechało nas dwóch :twisted: :mrgreen:

Zawsze na końcu jest człowiek i jego chęci do zgromadzeń :mrgreen:

 

Przy tak dużej grupie osób na forum oraz użytkowników BMW to na każdym spocie powinno być min. 20 aut. Trzeba wykorzystać kanały informacyjne - np. utworzyć wydarzenie na FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot był umawiany w tym wątku, kilka stron wstecz.

Z uporem będę twierdził, że to nie brak/utrudniony dostęp do informacji jest powodem słabej frekwencji tylko zaangażowanie potencjalnych uczestników.

Odnośnie FB to ja na ten przykład "nie lubię" :twisted: :wink:

Oczywiście nie znaczy to, że utworzenie wydarzenia by nie pomogło :roll: :wink:

Zorba pozdrawia !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zrobimy tak co Niedzielę na M1 w Zabrzu sa zloty zapraszam serdecznie 20.01. 27.01 zapraszam serdecznie ja bede na 100 procent pozdrawiam mat.

BMW to:

images?q=tbn:ANd9GcRjZ9J1b4KGRKJ3PVqIcPYtH7J9I55YFlBpTgEMdMmJBr-LKX93tw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zrobimy tak co Niedzielę na M1 w Zabrzu sa zloty zapraszam serdecznie 20.01. 27.01 zapraszam serdecznie ja bede na 100 procent pozdrawiam mat.

 

1. Widzisz i tu pojawia się dylemat. niektórzy mają rodzinny i preferują spędzać czas w szczególności w niedziele z dziećmi.

2. Poza tym M1 nie będzie spotem BMW tylko zbiórką wszystkich bez jakiejkolwiek integracji.

3. Może warto było by zacząć od ankiety aby sprawdzić skąd są aktywni uczestnicy aby wybrać odpowiednie miejsce spotkań?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje niech każdy napisze skąd jest a potem ustalimy jakies miejsce spotkan by kazdemu pasowało i mial niedaleko.Ja jestem z Zabrza. :cool2:

BMW to:

images?q=tbn:ANd9GcRjZ9J1b4KGRKJ3PVqIcPYtH7J9I55YFlBpTgEMdMmJBr-LKX93tw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wpadnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pomysł panowie jak ogarnę u mojego ojca podwórko to jest tam na tyle miejsca że spokojnie zmieści się 10-15 aut .Bez problemu można zrobić tam ognisko usmażyć dobrą kiełbasę napić się piwka i posłuchać głośniej muzyki. Oczywiście dam znać co i jak. Będziecie chętni zapraszam serdecznie. Miejsce znajduje się w Zabrze/Makoszowy.

BMW to:

images?q=tbn:ANd9GcRjZ9J1b4KGRKJ3PVqIcPYtH7J9I55YFlBpTgEMdMmJBr-LKX93tw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pomysł panowie jak ogarnę u mojego ojca podwórko to jest tam na tyle miejsca że spokojnie zmieści się 10-15 aut .Bez problemu można zrobić tam ognisko usmażyć dobrą kiełbasę napić się piwka i posłuchać głośniej muzyki. Oczywiście dam znać co i jak. Będziecie chętni zapraszam serdecznie. Miejsce znajduje się w Zabrze/Makoszowy.

 

Można też u mnie:


www.restauracja-podbialymorlem.pl


Parking na 30 aut


Miejscowość: Łaziska Górne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Sławek ty to jesteś taki zartownis..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Widzę że niema nic konkretnego ja mogę ogarnąć spotkanko na chacie w Zabrzu delikatna domówka z betami,parę betek się zmieści przed domem wiec coś tam by szło zorganizować jakiś grill piwerko zawsze można się spotkać na bajerke. Ustalę jakiś termin i można się zlecieć.Dajcie znać koledzy klubowicze jak wy to widzicie i kto jest chętny czekam na propozycje. Dziękuję pozdrawiam.

BMW to:

images?q=tbn:ANd9GcRjZ9J1b4KGRKJ3PVqIcPYtH7J9I55YFlBpTgEMdMmJBr-LKX93tw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, tylko jak po tym piwerku wrócić do domu.... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kluczyki z betek będę zbierał do koszyczka i nie oddam :norty: :norty: :norty: :D :D

BMW to:

images?q=tbn:ANd9GcRjZ9J1b4KGRKJ3PVqIcPYtH7J9I55YFlBpTgEMdMmJBr-LKX93tw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.