Skocz do zawartości

335 cypisek


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem dpf ... pod obciazeniem 450mbar... smietnik...

Jest jeszcze jakiś problem z aktywacja wentylatora za chlodnicami... Ale to powoli ogarniemy...

Edit. Puszka po dpf już zamówiona.. przyjdzie zawiozę ja do zaprzyjaźnionej firmy która zawsze dłubie mi w wydechach. tam zostanie wstawiony katalizator restrykcyjny 200cpi lub bardzo restrykcyjny 400cpi.

W międzyczasie montuje hak... zamiebiam dpf na porzadny kat. po montażu auto jedzie do ww. firmy i wywalamy te mg motorsport koncowki i budujemy przelot zamiast tylnego ukladu tlumikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sam bym chyba zrobił podobnie, mi sie podoba :D Wydech u Dawida ? :D Jak tak to pozdrów :) Myśle czy nie wybrać się do niego ponownie... widziałem jak wrzucał filmiki Kaudiego a4 b8 3.0 tdi i brzmi to duuuuużo lepiej niz moje 3.0d na przelocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem jak wrzucał filmiki Kaudiego a4 b8 3.0 tdi i brzmi to duuuuużo lepiej niz moje 3.0d na przelocie.

Tyle ze kazdy diesel brzmi nedznie co bys tam nie zamontowal...To ma jezdzic szybko i tanio ale do prawdziwego dzwieku to conajmniej 6 garow w benzynie,najlepiej jakas rasowa v8 czy v12 a nie traktora na przelocie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście do Dawida :)

Vaporr wyrzucenie tlumikow koncowych ma na celu zdjecie wagi a nie chodzi o efekty dźwiękowe...

W dodatku te mega jakościowe końcówki z mg motorsport się łuszcza. I estetyczne to nie jest...

A w xtreme project dawid robi rozsadnie cenowo i co do jakosci zastrzeżeń nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu auta :wink: Zderzak Performance na przod musi wrocic :roll: Czesto ostatnio te auta zmieniasz, co raz to lepszy. Dobre auto w dobrych rekach. Kolejnie to juz tylko ///M Power ..... za pare miesiecy tutaj wroce, aby zobaczyc kolejna galerie :norty:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia etap 1

Zlewam to co w misce, wlewam do zadanego poziomu świeży olej... ogrzewam do zadanej temp. Kontrola poziomu... Tak czesc oleju wymienię trochę skrzynia się i wyplucze. Za 2-3 kkm solidny serwis z wymiana grzybków płytki misy itd. df09c2b795ba6cc2gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej w skrzyni był całkiem świeży jeden z ważniejszych jakie wymieniłem...

Znalazłem silikon o którym mówił poprzedni właściciel ;)

Marek już przygotował mnie do wymiany. Dał do samochodu nowa miskę olejowa. To zostanie wymienione wraz z rozrzadem przez kolegę Sławka Its77

Niestety brak podnośnika i kanału oraz uszkodzony kregoslup.. to muszę dac do zrobienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę zaglądam na forum a tu taka sytuacja. Gatuluje nowego nabytku :cool2: I chyba jeszcze bardziej podejścia do niego.

BTW..fap wyleci do trzeba będzie kreski poprawić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może coś tam poprawiny...

Tymczasem kurier

566d05e2f01cfe1agen.jpg działamy dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam z prac montażowych

f9572920f9610af5gen.jpg


Dawno nie pracowałem przy aucie tak przyjemnie. Marku dziękuję za dopieszczenie komory ! Z silnika można jeść wszystkie klipsy spinki na swoim miejscu bajka.

Zrobiłem reset adaptacji skrzyni biegów... ogólnie super.

Teraz chyba wezmę się za bolesne końcówki i obedre je z tej farby... jeśli będą ladne to narazie zostaną..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne koncowki straciły urok... postanowiłem usunąć wszystko... 8c221cdec6608f5agen.jpg


Po

eb8a01a716aa2503gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

Dylemat...

Dekory ...

Space grey a52

Ferric grey a80


Nie mogę się zdecydowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór obie opcje zbliżone kolorystycznie do siebie, najlepiej jak była opcja porównania na żywo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

carbony Bartek sprzedaje.



moim zdaniem space grau, ferric jest dobry na felgi.w tym konkretnym środku może być zbyt ciemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne carbony dla mnie zbyt krzykliwe..

Będzie a52

Nbt jakieś 1-2 mm szerszy od cic na końcach.

Jest też inaczej mocowany.

Dzięki Dawid mnie te nierdzewne jakoś bardziej siedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Space grau.

Tymczasem pusta puszka od dpf poszła do znajomej firmy. Będzie kat euro 4. I powoli zbieram graty przydatne podczas wymiany rozrządu którą będzie chyba jeszcze w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.