Skocz do zawartości

Zachodniopomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

 

Gdzie w Szczecinie lub okolicach znajdę blacharza, który zna temat urwanego mocowania tylnego zamieszenia w przedliftowym e46?

Mam pęknięcie od strony podwozia przy mocowaniu zawieszenia (lewa strona. Chcę profilaktycznie wzmocnić obydwie strony.

Jaki jest koszt takiej naprawy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Narazie nie mam nic, dopiero tydzien temu kupilem auto i teraz robie rozpoznanie co, gdzie, jak, i za ile ;)

I tak, troche daleko mam, bo w Szwecji mieszkam, a w okolicach Szczecina po prostu bywam najczesciej (zona pochodzi z tych okolic). Chociaz to i tak moze jest 2 razy w roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wpisie widzę, że auto z 2010 roku?

Jeżeli tak, to powinieneś mieć CIC, jeżeli masz małą Navi, to wymianka na Duże CIC, a to już są niemałe koszty, otwieranie automatyczne klapy ja osobiście bym sobie odpuścił, dużo gratów potrzebnych, wiązki, siłowniki, pompa, sterownik i oczywiście dużo dłubaniny, a lusterka jeżeli są elektrycznie składane, to wystarczy tylko zakodować, aby z kluczyka działały, 5 minut roboty, sobie też kodowałem w E61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dobrze ze podjales temat CIC. Z ciekawosci dowiadywalem sie w firmie zajmujacej sie doposazeniem aut BMW i tez stwierdzili ze musze miec CIC, a montaz CCC to juz rzezba.

Czy chodzi tylko o to ze taki powinienem miec, czy taki MUSZE miec? Zdecydowanie wolalbym CCC z racji na koszt i latwosc montazu. No i interfrejs jakos mi bardziej pasuje poki co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki powinieneś mieć, jest dedykowany do tego auta, oczywiście, że wszystko można zrobić, tylko pytanie po co?

CCC jest starym wadliwym systemem, CIC jest jego ulepszonym następcą, więc jeżeli chcesz zmienić, to tylko CIC, są również jakieś tam chińskie androidy, które można wstawić zamiast przerabiać na profesjonala, nie miałem z nimi styczności więc nie wypowiem się, wiem, że na pewno, aby podłączyć, trzeba mieć AUXa, to tyle w temacie, wybór należy do cb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Siemanko, w mojej e36 cabrio przestał otwierać się dach otwiera się tylko od przedniej szyby a od tylu ani drgnie, przed zima było wszystko ok... dach pełen elektronik..... znacie jakiegoś magika kto by się tym zajął najlepiej okolice Wałcza, ale jak nie ma żadnego to może być nawet Szczecin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIec teraz potrzebowalbym konkretniej kogos do pomocy wlasnie w Szczecinie. Dokladnie chodzi o podlaczenie i zaprogramowanie asystenta dlugich i samosciemniajacego sie lusterka. Mnie przerasta nawet kilka kabelkow.. jedyny problem jest, ze bede tylko jeden dzien w okolicach i to.. w maju..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam, kogo możecie polecić na wymianę rozrządu w BMW 120d e87 z silnikiem m47n2 w zachodniopomorskim, ważne aby było zrobione zgodnie ze sztuką (bez zagubionych śrubek, zerwanych zaczepów itp) i nie za miliony monet. Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam,


PACJENT E60 sprowadzony z USA


Potrzebuje dobry i sprawdzony warsztat a najlepiej jakiegoś MAGIKA na terenie Szczecina lub okolic. Generalnie problemy od strony programowania modułów i kodowania funkcji (chyba). Dodatkowo chyba problemy na kablach.


Moduł komfortu płata figle - jedna strona głośników nie działa (ale czasami na dziurach się włączają)


Wyświetlacz czasem traci połączenie z modulami - pomarańczowy / czerwony ekran.


Poduszka powietrzna pasażera gdy go nie ma jest włączona ale gdy siedzi jest wyłączona.


Komputer nie pozwala włączyć klimatyzacji


Samochód byl już na warsztacie u "MAGIKOW" i niestety nie okazali się tak dobrzy jak się reklamowali....


POMOCY ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Panowie i Panie. Poleci ktoś jakiś dobry i sprawdzony warsztat w Szczecinie ? I oczywiście z cenami w granicach przyzwoitości. Pacjent to BMW E46 Coupe, motor M54B25. Chcę w niej zregenerować Vanosa, w dodatku puka mi coś przy zmianie biegów, a tuleja nr 9 wymieniona. Najbardziej mi zależy na tym, żeby fachowo mi zregenerowali Vanosa. Z góry dzięki za pomoc. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.