Skocz do zawartości

[E46] Centralny zamek - NAPRAWA (przekaźniki)


piotres

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem wczoraj Bmw e46 przedliftowe z 2001 roku z silnikiem 3.0 D, mam problem bo auto nie otwiera się z pilota zapalają się lampki jakby miało się otworzyć auto ale się nie otwiera, kiedy próbuje otworzyć kluczem auto bezpośrednio zamkiem to otwierają mi eis tylko drzwi kierowcy,jak jestem już w środku świeci się kontrolka bagażnika ze jest otwarty, próbuje otworzyć drzwi od środka klamka i nie da rady żaden drzwi nie chcą się otwierać niestety.. ale zamyka z pilota normalnie drzwi kierowcy które się tylko otwierają. Proszę o pomoc bo nie mam pojęcia co to może być. :?: :?: :(

 

 

Zaznaczę ze jestem nowy na tym forum i jeżeli bul temat to przepraszam ale nie mogę nic znaleźć podobnego do mojego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 6 miesięcy temu...

Witam Panowie,

 

Oczywiście mam ten sam problem co reszta z Was...

 

Znalezłem ogarniętego elektronika który przelutuje mi przekaźniki. Tylko mam takie pytanie, czy moge zdemontować moduł i podjechać do tego elektronika?

Czy można jeździć autem po zdemontowaniu? Czytałem opinie, że można i że nie można :/

 

Chciałbym sam zdemontować i podjechać do niego, przelutować, następnie wrócić do domu i u siebie zamontować moduł z powrotem..

 

Jeszcze jedno pytańko. Czy dobre przekaźniki znalazłem

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5414876303&ref=last-visited

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Czy ktoś z kolegów może mi powiedzieć czy można zastosować przekaźniki

V23084-C2002-A403 ??

gdyż docelowo są V23084-C2001-A303 stąd moje pytanie czy te wymienione jako pierwsze nadadzą się też ??

 

Bo różnica w cenie jest spora według tego sklepu:

http://www.sklep.monster.pl/Produkty(3,,).aspx?search=v23084

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Czy można jakoś naprawić ten zamek(kasete) czy tylko i wyłącznie wymiana wchodzi w grę? U mnie jest tak samo zamyka się zawsze ale otwiera się tylko od czasu do czasu czasami ten cycek tylko do polowy sie wysunie i trzeba kluczykiem przekręcić. Problem tylko w drzwiach kierowcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Witam. Też mam problem z centralnym, zamyka wszystko ale otwiera tylko wlew i bagażnik. W drzwiach słychać że coś podczas otwierania pracuje ale rygiel się nie podnosi. Po wymianie przekaźników w module ta sama sytuacja. Czy jest możliwość że to coś innego niż siłowniki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Ja mam nieco trudniejszy problem . Po wymianie kompletnego silnika kluczyki Mi nie odpalały auta. Na sam początek myslałem że to mogą być przekazniki Ale sprawdziłem prąd dochodzi z EWS do przekazników . Wyczytałem że najlepiej kupić nowy zestaw startowy i tak zrobiłem(EWS,moduł komfortu kolumnę kkerowniczą ze stacyjką i kluczykami. Kluczyki otwierają drzwi zamykają Ale nie odpala auta. Próbowałem połączyć się z INPa i nie widzi mi w ogóle autA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ma problem ze swoim centralnym.

Gdy w cisnę otwieranie otwiera mi tylko drzwi pasażera.

Drzwi kierowcy muszę otworzyć z zamka.

Klapa bagażnika otwiera się gdy na cisnę przycisk od klapy.

Przycisk na konsoli w ogóle nie reaguje.

Zamykanie natomiast z pilota działa elegancko.

A i jak otworze kluczykiem otwiera tylko kierowcy i jak nie w cisnę otwarcia z Kluczyka wyje alarm.

Brać się za moduł? Czy może coś inne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.