Skocz do zawartości

Spotkania śląskie


diablesse

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 855
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Probowalismy wiele razy.... d d d d u pa z tego wyszla ale jak bedzie wiecej bmw niz u mnie pod domem to wbijam.

Też raz próbowałem, na grupie na FB prawie 100 ludzi się zdeklarowało, przyjechało może z 10 aut. Akcja na katowickiej patelni. Tydzień później czy wcześniej Audi Śląsk dosłownie zalało ten parking autami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jakby ktoś nie wiedział, a go to interesowało to w sobotę 19.05 jest #2 Spot Nocna Jazda Katowice, co prawda wszystkie marki ale z ciekawości jak nic mi nie wypadnie to się przejadę.

Info można odnaleźć na FB, a jak ktoś nie ma to mogę tu coś napisać co i jak :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy zaprosić Was na drugi SPOT w tym roku organizowany przez Nocna Jazda Katowice.


SPOT odbędzie się w sobotę 19 Maja 2018 o godzinie 21:00 na parkingu CH 3 Stawy ( Parking przy sklepie Go Sport )


W razie nie pogody, miejsce spotkania zostanie przeniesione na podziemny parking CH 3 Stawy, strefa czerwona.


Mamy w planach tym razem urządzić przejazd nocny po Katowicach lub bliskich jego okolicach. Taką informacje udostępnimy w późniejszym czasie, skąd, gdzie, o której i jak :)


Informujemy że będzie również możliwość zakupienia klubowych wlepek :)


SPOT jest organizowany dla Wszystkich miłośników motoryzacji każdej marki samochodu, ma charakter luźnego spotkania, prosimy by w jak największym stopniu zachować kulturę, nie śmiecić, nie jeździć po całym parkingu GAZ-HAMULEC, nie robić pseudo-driftów ani nie palić tak zwanej „gumy”. Jest to teren dostępny publicznie dla Wszystkich także w skrócie... Nie róbmy bydła :) Mamy nadzieję że będziecie się mogli dostosować do tych kilku małych uwag.


Zastrzegamy sobie również prawo do zmiany miejsca Spotu ale o tym również będziecie informowani na bieżąco i wcześniej jeśli miało by się coś zmienić !


Obserwujcie nasz Fanpage oraz Wydarzenie bo na pewno będą pojawiać się kolejne informacje związane ze Spotem.


Mamy nadzieje że znów spędzimy czas w tak licznym gronie jak na rozpoczęcie sezonu :)


Prosimy o Udostępnianie wydarzenia dalej ! :)


Do Zobaczenia !


PS. Postaram się jeszcze w dniu spotu rano, napisać jeśli zajdą jakieś zmiany, o których organizatorzy poinformują na FB :wink:


Żródło: https://www.facebook.com/events/1677094845713677/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowa. Jestem ciekawa czy byłby ktoś chętny na jakieś spotkania na terenie Katowic?

Jakieś spotkanie na parkingu np na Muchowcu- Lotnisku A potem przejazd na jakąś kawkę?

Co wy na To? :wink:

Ja myślę, że na kawę z dziewczyną lubiącą BMW to pewnie było by więcej chętnych, szczególnie po wklejeniu zdjęć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Witam.

Jestem tu nowa. Jestem ciekawa czy byłby ktoś chętny na jakieś spotkania na terenie Katowic?

Jakieś spotkanie na parkingu np na Muchowcu- Lotnisku A potem przejazd na jakąś kawkę?

Co wy na To? :wink:

Ja myślę, że na kawę z dziewczyną lubiącą BMW to pewnie było by więcej chętnych, szczególnie po wklejeniu zdjęć :D

Hehe

Poprosimy zdjecie :mrgreen:

Oczywiscie Bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pl.imgbb.com/


Cześć.

W google wpisujesz img hosting i wyskakuje dużo stron gdzie mozna wysłać i udostępnić zdjęcia. Ładujesz i dostajesz link do wklejenia. Musisz wybrać taki forumowy w stylu [ img= coś takiego żeby bylo...

Ja z Gliwic ale może bym się kiedyś wybrał na 3stawy albo SCC...

Pozdrawiam :) Niech moc będzie z Wami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na propozycje i liste uczestników :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hahah juz niedługo bede mial fke skonczona :) to akurat sie pozbieraja 3 osoby hahahaaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah juz niedługo bede mial fke skonczona :) to akurat sie pozbieraja 3 osoby hahahaaha

Niestety ja mam urlop, do 10 lipca siedzę w Alpach... :D Nie wiem też czy wrócę, bo na nowym aucie nakleiłem po niemiecku "Biedni Polacy dziękują sąsiadom za przystępne samochody" :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaorales... :) jak zwykle.:p wypoczywaj pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.