Skocz do zawartości

Szukam testera niefabrycznej klapy elektrycznej do F25


MaciejBimmerTech

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


Pracuję w firmie dostarczającej wyposażenie ponadstandardowe do samochodów BMW. Mam do przetestowania elektrycznie podnoszoną/opuszczaną klapę do F25 zbudowaną tak, aby montaż odbywał się praktycznie bez żadnego cięcia oryginalnych wiązek (wszędzie gdzie się da stosujemy wtyczki połączeniowe typu BMW) oraz żeby sama klapa działała praktycznie tak samo jak oryginalna (czyli reagowała na pilota i przyciski).


W razie zainteresowania proszę o kontakt na PW z VIN-em i numerem telefonu - szczegóły testu są do omówienia.


Jako punkt odniesienia można obejrzeć naszą niefabryczną klapkę do F30 w akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za zgłoszenia na PW.


Do E70 nie mamy - oczywiście dałoby się zrobić na nowych, oryginalnych częściach BMW, ale koszta są naprawdę wysokie, lub można się bawić w szperanie za używanymi częściami ale to z kolei trwa i też swoje kosztuje, a potem nie wiadomo czy wszystko wstanie od kopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podbijam temat - może jest ktoś chętny na klapkę elektryczną? Szczerze powiedziawszy jeszcze nikogo nie znalazłem - ani u nas lokalnie ani za wielką wodą.

Nowy model klapy do serii 5 G30 już przetestowaliśmy i działa wybornie, więc spodziewam się, że w F25 do którego jeszcze nie mieliśmy klapki, również zadziała od kopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oferta jest pewnie skierowana do takich jak ja - posiadaczy bieda wersji, gdzie klapa jest obsługiwana ręcznie.

Tak patrzę w ich ofertę i widzę, że tak w zasadzie to wszystko mogą mi doinstalować co oferują = nic nie mam fabrycznego z ekstrasów :oops:


Niestety do Warszawy to średnio mi po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A co chcielibyście tam zamontować lepszego niż jest?na czym polega wasza innowacyjność??

 

Oferta jest pewnie skierowana do takich jak ja - posiadaczy bieda wersji, gdzie klapa jest obsługiwana ręcznie.

Tak patrzę w ich ofertę i widzę, że tak w zasadzie to wszystko mogą mi doinstalować co oferują = nic nie mam fabrycznego z ekstrasów :oops:

 

Dokładnie tak jak napisał harp - nasza klapka nie robi nic, czego fabryczna klapka elektryczna by nie robiła więc jeżeli ktoś nie posiada fabrycznej, to może dołożyć naszą bez żadnego kodowanie za jak szacuję okolice 1/3 kosztu części OEM'owej klapy od BMW (mowa o częściach nowych, na używanych z rozbitka pewnie wyszłoby taniej, ale nigdy nie wiadomo jak będą działać no i trzeba kodować).



Temat ten znalazł swój szczęśliwy finał, gdyż poszukiwania testera powiodły się tak samo zresztą jak testy kitu. Dziękuję wszystkim osobom, które kontaktowały się ze mną w sprawie potencjalnych testów a w szczególności chciałbym bardzo serdecznie podziękować Panu Tomaszowi za użyczenie nam swojego F25 na dwa dni dzięki czemu mieliśmy bardzo dużo czasu na instalację i testy.


Nagraliśmy krótki film pokazujący efekt po instalacji (wprawne oko zauważy, że klapa bagażnika nie posiada jeszcze wszystkich plastików - ale ręczę że przed oddaniem auta zostały one zainstalowane na swoich miejscach ;))




Jakby coś nadal mamy do testu analogiczny kit do F48 oraz dostęp komfortowy do G30. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Cześć,


Przepraszam, że tak długo odpowiadam, ale nie miałem powiadomień na odpowiedzi do tematu ustawione. Finalna cena jeszcze nie jest znana natomiast najprawdopodobniej będzie to 699USD z wysyłką + opłaty importowe. Jeszcze nie mamy wersji produkcyjnej na stanie - za 2 tygodnie powinna być.


Montaż jest P&P, w pełni odwracalny, żadnej rzeźby ale i tak parę ładnych godzin się zejdzie, no i trzeba wyciąć otwór na guzik w plastiku klapy. Nie trzeba nic kodować.


Gdyby to była klapa OEM'owa, to rzeźba byłaby niemiłosierna, ciągnięcie kabli w każdy zakątek auta. Raz klient uparł się w F10 na oryginalną - drugi raz nie chciałbym przygotowywać do tego instrukcji.


Gdyby znalazło się kilka osób chętnych na zamówienie grupowe, to dałoby sięnieco obniżyć cenę. Jakby coś, to proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.