Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie

 

Ma ktoś aktualnie dobry warsztat do roboty BMW E61 po kolizji czołowej najlepiej jak najbliżej mojej okolicy czyli zgorzelec, bolesławiec itp. bo mieszkam obecnie w okolicach Nowogrodźca i niestety doznałem małego wymuszenia pierwszeństwa. Auto dużo naprawy nie wymaga jednak trochę pracy jest i chciałbym zrobić to gdzieś rzetelnie i porządnie z pieniędzy ubezpieczyciela.

Obecnie BMW E36 Compact 96r M43B16 -> M50B25 <- w dążeniu do ideału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś z kolegów może się wypowiedzieć na temat firmy Ren-Crash Józef Ożga z Łomnicy ?? Słyszałem dobrą opinię o tym warsztacie ale chciałbym poznać Wasze opinie jeśli ktoś miał styczność.

Obecnie BMW E36 Compact 96r M43B16 -> M50B25 <- w dążeniu do ideału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Cześć,


Prosta sprawa, przegląd kończy mi się w przyszłym tyg i potrzebuję sprawdzić przednie zawieszenie i ew wymienić wadliwe wahacze, bo coś zaczęło stukać. Jaki zakład polecicie, żeby nie zdarł na tak prostej czynności? Niestety nie mam dostępu do kanału, żeby to sprawdzić i wymienić samemu. Jestem z Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc,

poszukuje mechanika do bmw, okolice: Swidnica, Walbrzych. W aucie co jakis czas zapala i gasnie kontrolka akumulatora. Z akumulatorem i alternatorem jest wszystko ok. Co drugi mechanik rozklada rece. Czy moze to byc powiazane z masa /uziemieniem auta ?

Bardzo prosze o pomoc! :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,


Gdzie dobrze wymienię kolektor wydechowy w e60 525d we Wrocławiu? Ktoś wymieniał? Mógłby kogoś polecić? Bo jak czytam opinie o specjalistach typu "bęben" czy "auto chip" z Wrocławia, to szczerze mam mieszane uczucia....A bmwexpert to pewnie termin będzie na za 2 miesiące :( Jest jeszcze LS auto i?


Z góry dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie porzebuje opinie nt warsztatow we Wro/okolice. Jesli mozecie to powiedzcie tez jak wyglada sprawa bycia przy naprawie - czy w tych warsztatach zezwalaja na to? (nigdy nie zostawiam auta bo jakos czuje sie niepewnie;) )


Beben serwis - duzo opini negatywnych sie pojawilo, ne bylem u niego w tej nowej siedzibie jak Wasze doswiadczenia?

https://dobrymechanik.pl/mechanicy/wroclaw/auto-shop-elektromechanika-jan-beben.html


bmwexpert - tutaj nigdy nie bylem godni polecenia?


Stando jak teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwany elektryk, najlepiej w okolicach Jeleniej Góry. e46 2004 2.0d sedan


Po wymianie czujnika poziomowania ksenonów przód (było zwarcie na masie) nie dochodzi napięcie do czujnika (0,00 V przy poruszaniu autem) + małe napięcie z tyłu (lewy postój nie dochodzi nawet do 1 V)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Prosze o opinie osob, ktore korzystaja z Beben serwis jak to teraz wyglada i jego nowa siedziba? Kiedys u niego cos robilem bylem 2 razy dawno temu to raz nie bylo szefa to bylo spoko pogadalem sobie z mechanikiem i robota super zrobiona. Za drugim razem byl szef to nie byl chetny zebym dogladal roboty wiec tylko zagladalem co jakis czas, a nie lubie jak auto jest w rekach kogos poza zasiegiem wzroku:)


I jak bmwexpert u nich nigdy nie bylem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.