Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam w moim BMW 528iX problem, mianowicie podczas wypadku uszkodzony został moduł/silniczek EPS od elekrycznego wspomagania, konkretnie część plastikowa na której wybite są numery seryjne ( 7806079540 / 7806177455 / 0273010177)

Maglownica (6852322) jest w porządku i pytanie brzmi czy można wymienić samą część elektryczną? Czy da sie ją później zakodować żeby współgrała z obecną maglą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam szanowne grono forumowiczow, mam problem z autkiem jest to E60 523 z 2003 roku, mianowicie stalem sie wlascicielem auta z uszkodzonym ecu silnka (wypalone gniazdo.) zmienilem sterownik, modul immo z kluczykiem, auto odpala ale swieca kontrolki od poduszek i kontroli trakcji.

chcialem zmieni vin w sterowniku wiec uzylem winkfp,i wydaje mi sie ze to zrobilem, ale kontorolki dalej swiecily, wiec grzebalem dalej i uwalilem sterownik od wyswietlacza bo jest ciemno :oops: .

teraz prosba do kogos kto moglbymi pomoc zdalnie doprowadzic auto do uzywalnosci, posiadam tak mi sie wydaje wszystkie programy potrzebne do tego celu.

bardzo bede wdzieczny komus kto mi pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam szanowne grono forumowiczow, mam problem z autkiem jest to E60 523 z 2003 roku, mianowicie stalem sie wlascicielem auta z uszkodzonym ecu silnka (wypalone gniazdo.) zmienilem sterownik, modul immo z kluczykiem, auto odpala ale swieca kontrolki od poduszek i kontroli trakcji.

chcialem zmieni vin w sterowniku wiec uzylem winkfp,i wydaje mi sie ze to zrobilem, ale kontorolki dalej swiecily, wiec grzebalem dalej i uwalilem sterownik od wyswietlacza bo jest ciemno :oops: .

teraz prosba do kogos kto moglbymi pomoc zdalnie doprowadzic auto do uzywalnosci, posiadam tak mi sie wydaje wszystkie programy potrzebne do tego celu.

bardzo bede wdzieczny komus kto mi pomoze.

 

W praktyce przyjęto zmieniać tylko sterownik silnika i wtedy przypisać go do immo, aby nie mieć takich problemów jak u ciebie teraz. I to dotyczy nie tylko twojego modelu.

Ludzie szukają tanie sposoby, ale ich życie uczy i wtedy płacą dwa razy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od dluzszego czasu mecze sie z nadmiernym dymieniem mojego auta (E60 530d LCI 235KM). Wstepna diagnoza brzmiala: wtryski leja. Moze i owszem, ale po ich regeneracji wcale nie jest lepiej. :(

Poszukuje kogos z forumowiczow z INPA czy innym programem, ktory moze mi pomoc poszukac nieprawidlowych parametrow (bledow zadnych nie ma). Podejrzany jest przeplywomierz, ale...to moze byc tylko kolejna wskazowka.

Odwdziecze sie i to bardzo! ;)

 

Mieszkam w Chrzanowie w woj. malopolskim, wiec szukam osob ze Slaska badz Malopolski (Olkusz, Trzebinia, Jaworzno, Sosnowiec, Myslowice, Katowice i oscienne).

Info na priv lub tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna pomoc forumowicza z INPA lub innym tego typu programem. Pacjent: E60 530d, choroba: dymienie.

Okolice Chrzanowa w woj. malopolskim, ale takze Jaworzno, Myslowice, Sosnowiec, Katowice, Trzebinia, Olkusz. Dojade gdy bedzie trzeba.

Odplacam sie sowicie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczów, szukam kogoś ogarniętego do dobrej diagnostyki oraz sprawdzenia pozostałych parametrów(wtryski itp). Pacjent 118d N47 boli go DPF(walniety byl czujnik cisnienia temp) wymienilem niestety nadal sie wyswietla na zegarach. woj malopolska Okolice Brzeska Tarnowa Nowego Sacza. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Diagnostyka, kodowanie, adaptacje - ista inpa ncs pasoft Exx/Fxx oraz oględziny przedzakupowe. Dolnośląskie: Świdnica/Wrocław/Wałbrzych, również możliwy dojazd na terenie kraju. Jak masz problem ze swoim bmw lub chcesz je bezpiecznie kupić to pisz na pw.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam osoby która ogarnie zrobienie multifunkcji i tempomatu w E46 (fabrycznie bez tego, poprzedni właściciel zmienił kierownicę na tą z multi i chciałbym to w sumie dołożyć) Trójmiasto i okolice.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Witam

Szukam kogoś z Poznania lub okolic, kto podejmie się zaktualizowania całego E91 do najnowszej wersji.

Nieaktualne, sam sobie poradziłem :)

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Szukam kogoś z Olsztyna lub okolic do zrobienia i wgrania mapy silnika N47D20A 177KM na 450NM / 220KM lub więcej.

BMW X3 E83 2008r

Skrzynia 6HP21X wytrzymuje do 450NM

Mam już wgrany program na prawdopodobnie 400NM / 200KM z DPFoff i EGRoff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.