Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Dorabianie kluczy (FEM/BDC/CAS1-4) 315Mhz, 434Mhz,

868Mhz, dorabianie kluczy w przypadku utraty wszystkich

- Wymiana immo FEM\BDC BMW/Mini

- Zerowanie przebiegu i zmiana VIN w wymienionych

FEM/BDC/CAS1-4

- Kodowanie\programowanie FEM\BDC , inne sterowniki na

stole

- Naprawa FEM\BDC po nieudanej probie cofania przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Nasza firma istnieje od 2002 roku.

Przede wszystkim zajmujemy się naprawą sterowników silnika - ECU.

Wyciągamy dane z uszkodzonych fizycznie lub programowo sterowników (np. po nieudanej próbie programowania,chip-tuningu itp.) ,w celu przepisania ich do innego używanego ECU.Dotyczy to również zabezpieczonych procesorów TRICORE.

Wyciągamy z ECU ISN VIN przebieg oraz motogodziny.W większości ECU możemy te dane edytować.Zmienić ISN w ECU na taki jaki jest w CAS/FEM/BDC.

Możemy również sklonować sterownik.

Wyłączamy programowo EGR-a ,klapy wirowe oraz błędy,jeżeli jest problem z usunięciem usterki i warsztat nie ma pomysłu jak się go pozbyć.

Wyłączamy również z programu DPF - filtr cząstek stałych.Uprzedzę od razu ,że osobiście jestem za tym ,żeby takiego filtra nie usuwać.

Odczytujemy też przebieg oraz VIN z wszystkich modułów,w których może być zapisany - ułatwia to podjęcie decyzji lub też wytargowania niższej ceny przy zakupie BMW

W przypadku kiedy już mamy zakupiony BMW i w którymś z modułów jest inny przebieg lub VIN - mogę go zapisać,żeby zgadzał się z innymi modułami.

Pracujemy na najlepszym dostępnym na rynku sprzęcie w celu zapewnienia najlepszej jakości wykonanych usług.

Współpracujemy z warsztatami.

Edytowane przez AutoProg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Diagnostyka, kodowanie, adaptacje ista inpa ncs pasoft Exx/Fxx oraz oględziny przedzakupowe. Dolnośląskie: Świdnica/Wrocław/Wałbrzych, również możliwy dojazd na terenie kraju. Jak masz problem ze swoim bmw lub chcesz je bezpiecznie kupić to pisz na pw. Edytowane przez maniek21112

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnostyka BMW i Mini

Dorabianie kluczyków EWS, CAS

Aktualizacja softu w sterownikach.

Wymiana/ naprawa sterowników ze zmianą nr.VIN

Polskie Menu Nawigacji z polskim lektorem.

I wiele innych.

Działam na terenie województwa świętokrzyskiego i małopolskiego.

Edytowane przez alb3rt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Panowie proszę usunąć numery telefonów z postów,

nie jest to temat przeznaczony na reklamy własnych usług, tylko oferta pomocy dla potrzebujących ,

Jesli bedziecie przesadzać to temat zostanie zamknięty ,

przecież numer możecie podać na PW . Wystarczy sama oferta pomocy ,

A już nie dopuszczalna forma reklamy jest telefon w przypisie

regulamin punkt 20 proszę się zapoznać .

viewtopic.php?f=48&t=135491

Też bym chętnie swój zamieścił , a tego nie robię, dorobić w wolnej chwili :D .

Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam.

 

Poszukuje kogos z wroclawia kto podpialby moja e39 523i pod kompa. Swieci mi sie check, auto potrafi szarpnac przy przyspieszeniu od tysiaca do 2,5 tys. obrotow.

Bylem u magikow, ktorzy nawet polaczyc sie nie mogli wiec bardzo prosze kogos kto jest kumaty i ma sprzet o odpowiedz.

 

Pozdrawiam,

Michał

Jak to dalej aktualne to prawdopodobnie dzisiaj lub jutro będę we Wrocławiu, pewnie w okolicy godz. 10, jak coś to pisz na pw.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poszukuje kogoś z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej kto uzdrowi moja E60.

Nie odpala z kluczyka, słychać tylko "cykanie" przekaźnika w CAS, po podaniu zasilania na rozrusznik auto odpala.

W CAS jest stały błąd 9304 EEPROM_CRC_Info i był ale dał się skasować błąd 9906 Fehler_TRSP_Kommunikation.

 

info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam.

 

Poszukuje kogoś z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej kto uzdrowi moja E60.

Nie odpala z kluczyka, słychać tylko "cykanie" przekaźnika w CAS, po podaniu zasilania na rozrusznik auto odpala.

W CAS jest stały błąd 9304 EEPROM_CRC_Info i był ale dał się skasować błąd 9906 Fehler_TRSP_Kommunikation.

 

info na PW

Dzwon do mnie. Mam cas'y na podmiane. Mogę uzywany przykręcić do auta i wsadzic do uzywki twoje klucze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję jakiegoś dobrego diagnosty z Lublina lub okolic z dobrym komputerem. Pacjent to 118i 2009r 110 tys km (oryginał). Objawy? Takie, że rano jak ją odpaliłem to nie chodziła na wszystkie gary, dławiła się i dusiła. Po zagrzaniu bajka. Poźniej w trakcie jazdy to samo. Brak pracy silnika na wszystkie cylindry, szarpanie i miganie kontrolki silnika. Po ponownym odpaleniu po 15 minutach było ok. Dodam, że wczoraj ją kupiłem i jak wracałem to stalo mi się to 3 razy :shock:

Jakieś pomysły, podpowiedzi? Proszę bo jestem strzępem nerwów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niedawno po wielu latach przerwy zakupilem ładne, niepowtarzalne e39

Niestety na desce choinka..

Szukam kogos z kompem kto pomoze w diagnostyce

Głównie chodzi o poduchy,abs i asc..

Warszawa lub okolice Piaseczna.

HELP!

Pozdrawiam kierowów Bmw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jest tu ktos, lub ktoś kogos zna z lublina/okolic z fejsem do diagnozy na port com ? Potrzeba mi kogos ogarnietego, kto wie co sprawdzic. Np odczyt live data z kazdego czujnika itd. Walcze z falującymi obrotami tylko jak jade na luzie, spalanie kosmiczne. Auto e36 m43. Dajcie znać, moze byc tu lub priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam poszukuje kogoś z Łodzi lub Warszawy do wgrania nowego softu skrzyni biegów automat e60 525d 2008r, Oczywiście odpłatnie musi być osoba znająca się na rzeczy. Nie taki ze zrobi mi to za piwo tylko konkretny człowiek z doświadczeniem.Pozdrawiam

marton4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam osoby ktora zdalnie ogarnie mi inpe nfc oraz ewentualnie pomoze w doborze kabelka. Chcialbym diagnozowac moje bmw e60 3.0d oraz e46 2.8 .

Posiadam interfejs z all ktory mial dzialac z inpa instalowalem kilkukrotnie ale nic z tego . kabel dziala z jakims smiesznym programem jest w stanie odczytac bledy silnika z e46 .

System na ktorym mialo by to dzialac to win 10 .

Oczywiscie odplatnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeszcze nie napisałeś skąd jesteś :wink: chyba, że dojedziesz wszędzie to nie ma znaczenia :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Poszukuję osoby z Warszawy posiadającej ICOM B (MOST) która za opłatą użyczyłaby samej końcówki na około 1h (aktualizacja cic). Niestety mój optyk chyba jest uszkodzony ale nie mam jak sprawdzić :mad2:

kup sobie na allli nowy teraz kosztuje ok 60$

swiecą sie obie diody na zielono ?

czasami trzeba odłączyć icom i podłączyć ponownie aby obie sie zaświeciły na zielono (cały czas icom b podłączony do icom i most )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie na allli nowy teraz kosztuje ok 60$

swiecą sie obie diody na zielono ?

czasami trzeba odłączyć icom i podłączyć ponownie aby obie sie zaświeciły na zielono (cały czas icom b podłączony do icom i most )

 

Pali sie tylko SYSTEM, dioda MOST nigdy nawet nie mrugnęła. Sprawdzę czy ponowne podpięcie zadziała, jeżeli nie to zamówię na ali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.