Skocz do zawartości

BMW Rheingold


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Posiadam program ISTA+, chcę wgrać nowy akumulator do swojej F11. Robię takie czynności:

- Procesy -> Przetwarzanie pojazdu -> Funkcje serwisowe -> nadwozie -> zasilanie -> Akumulator -> itd i na jednym etapie dostaje puste okienko i dalej już się nic nie dzieje. Macie jakieś pomysły co może być nie tak?

Wygląd okna:

6b5c556fcacd31d5gen.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po zmianie języka w plikach z "streamdataprimitive_PLPL.sqlite" na "streamdataprimitive_ENGB.sqlite" oraz "xmlvalueprimitive_ENGB" nadal to samo. Dodam, że w języku polskim podczas odpalania mam error: Nie udało się ustanowić połączenia z jedną z wymaganych baz danych. Proszę skontaktować się z lokalnym oddziałem pomocy technicznej (DSS #00046632EN). Po zmianie języka błąd ten nie występuje, jednak nadal jest widoczne białe okno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ? bawiłem się wczoraj kodowaniem przez Carly i tam była opcja wymiany i wkodowania bodajże kierunkowskazów w E91 więc może jest też opcja do F jeżeli o to ci chodzi.

tu są opisy co Carly koduje

http://support.mycarly.com/knowledge-base/code-bmw-what-is-possible/?utm_source=home&utm_medium=direct&utm_campaign=home

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ? bawiłem się wczoraj kodowaniem przez Carly i tam była opcja wymiany i wkodowania bodajże kierunkowskazów w E91 więc może jest też opcja do F jeżeli o to ci chodzi.

tu są opisy co Carly koduje

http://support.mycarly.com/knowledge-base/code-bmw-what-is-possible/?utm_source=home&utm_medium=direct&utm_campaign=home

 

Właśnie problem jest taki że nie do końca wiem co muszę zrobić, nowe Lampy trzeba przyuczyć do auta, znalazłem coś w funkcjach serwisowych w ista ale czy to to, nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wystarczy rejestracja w Inpa

F seria i Inpa - to nielogiczne rzeczy )))

Dlaczego nie logiczne Inpa przecież obsługuje serię F

Zależy, jak napisane pliki do F serii, a tak - to zabawka . Dla takich maszyn jest Ista, Esys i Tool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas grzebania w ista natknąłem się w FUNKCJE SERWISOWE ==> STEROWANE PODZESPOŁU ==> ''zawór elektromagnetyczny odpowietrzania zbiornika paliwa''

włączając tą funkcje obroty silnika leciutko się podnoszą i jakby silnik równiej pracował a po odkręceniu wlewu paliwa słychać zassanie powietrza, czy w zbiorniku paliwa cały czas ppwinno byc podciśnienie czy jest to problem z odpowietrzeniem zbiornika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zainstalowalem sobie dzisiaj nowa jak dla mnie wersje 4.03.21 i po skanowaniu auta wywalilo blad: Not enough system resources are available.

http://i66.tinypic.com/mr3cld.jpg

Czy znacie przyczyne? Reset PC i ISTA nie pomaga.

 

Druga rzecz to jak wchodze do zakladek programowania lub aktualizacji softu to jest ostrzezenie: Please carry out the vehicle test first. Kiedy ja zrobilem wczesniej kompletny test.

http://i63.tinypic.com/250t5oy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Czytam i czytam i nie moge dojsc jak poprawnie skonfigurowac ista D. Moj problem polega na tym ze jak polacze sie juz z autem to wykrywa bledy ale nie wyswietla ich w programie. Bazy danych powgrywalem ediabasa wgralem nowego oraz skopiowalem folder ecu i nadal nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wgraną Iste d 4.04.12 program się włącza. komunikuje się z autem. Bazy danych mam wgrane lecz objawy są takie jak bym ich nie wgrał.

(nie wyświetla modeli aut, nie wyswietla błedów, nie ma zadnych schematów, program wygląda ja był by pusty/czysty)

Ktoś tam pisał żeby odblokować bazy SQlite przed ich wypakowaniem mam najnowszą wersje win rara lecz nie ma nigdzie opcji odblokuj.

Ediabas wgrany 7.3.0

 

Aha pomimo że mam wszystkie bazy wrzucone do folderu SQLiteDBs to wywala mi taki komunikat:

"Nie udało się ustanowić połączenia z jedną z wymaganych baz danych. Proszę skontaktować się z lokalnym oddziałem pomocy technicznej (DSS #00046632EN)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.