Skocz do zawartości

BMW F21 KARMESINROT -> Czarny Mat


danyblack1987

Rekomendowane odpowiedzi

Efekt bardzo ciekawy ale według mnie jeśli mat to współgra to jedynie z obniżeniem i porządną felgą. Tutaj jest fajnie ale w czerwonym wydaniu bardziej to wszystko do siebie pasowało, na dodatek ten czerwony był ciekawy, a nie nudny jak czarny/biały. W serii 4 tak by mi to może nie przeszkadzało ale w seryjnej 1er dziwnie jakoś. Najważniejsze, że się Tobie podoba! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten czerwony ogólnie mi się średnio podobał więc zmiana była konieczna.Felgi nie wiem czy nie byłoby fajnie też pomalować nawet na czarny mat lub połysk ewentualnie jakoś inną fele choć ta nie jest taka tragiczna moim zdaniem.

Troszkę kontrastu jest jednak z tymi jasnymi kołami więc póki co zostawię bo nie wiem jak długo auto będzie ze mną...

Jeśli jedynka zostanie jednak dłużej to biorę się za chipa bo 115 km to jest niestety dla mnie dramat i o ile po mieście spokojnie wystarczy to jednak na ekspresówkach to o wiele za mało.

Poza tym styknie przejechana przeze mnie 10 tys km za niedługo więc szykuje się na wymianę oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega f10 ma w czarnym połysku fabrycznie do tego felgi pomalował na czarny połysk i wygląda całkiem dobrze a myślałem że się zleje i będzie dramat.

Tak czy owak ja jestem zdania że ten czarny mat z tą felgą się kontrastuje i nie ma co już więcej kombinować dlatego też obramówka nerek została też srebrna.

Jedyne co w tym aucie należy zmienić to jest chip ...Niestety diesel z mocą 115km to jest dobry żart i BMW nie powinno wypuszczać aut z takimi silnikami.

Żeby to jeszcze było oszczędne a 130 w górę pali jak zwykły inny benzyniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolega ma f10 na 19 do tego m-pak i dokładką z przodu dlatego pewnie mi się podoba i się to pokrywa z tym co mówisz.

Chip to chyba jedyna sensowna modyfikacja w tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !! Jestem tego samego zdania.

Po zmroku auto prezentuje się jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile w nocy go idzie w ogóle zauwazyć haha :D okleina bardzo fajna sprawa, chroni lakier a jak znudzi się kolor to nie jest problem wrócić spowrotem do oryginału :cool2: co do felg to owszem czarne wyglądają dobrze ale na jakimś masywnym aucie - wtedy podkreśla to jego wielkość. Tutaj koła zostaw w kolorze takim jakim jest, daje to fajny kontrast i ładnie wygląda jako całość :) a jeszcze lepiej by było jakby pojawiła się tu większa felga!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus okleiny to jest taki że się okropnie kurzy no ale wygląda i tak super.

Z tym felgami racja jasny się kontrastuje i nie ma co już tego zmieniać.

Zrobił się taki mały bandyta szkoda tylko że wolny jak sku**** :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi jeśli maja być ciemne to 18" minimum, mam te same co Ty na zimę to całkiem giną na aucie a co mówić jakby je pomalować w czarny.

 

Jak mi się nie podoba czarny mat ogólnie na samochodach to tu jej pasuje taki mały bandyta, nerki też bym zrobił czarne, jak mocy brakuje to jazda na chipa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mocy jest 645ci :P Tym jeżdżę kulturalnie. Ale marzy się 135 lub 140i...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dokładnie tak jak mówisz !!

Ale wsiadając do jedynki nie mam ochoty nawet na szybką jazdę,po prostu traktuje to jako dupowóz z punktu A do B do tego całkiem komfortowo.

O ile w 6er staram się jeździć jak najbardziej dynamicznie i szybko to w 1er patrze aby jak najmniej spalić co ma tylko ekonomiczne znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cała prawda akurat przy moim f21..interesuję mnie tylko jak najniższe spalanie.

BMW miało być sprzedane i pojechać z kolegą do Luksemburga to jednak wykruszył mu się klient na jego Leona i jedyneczka wjechała do PP-Performance na chipa :)

Wyszła dobra transakcja wiązana ze strojeniem 6er więc grzech było nie skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już po chipie z 118km i 259 nm jest 133 km 316 nm. Będzie jeszcze korekta softu ale trzeba zająć się wpeirw dpf i powinno dojść do 150 km i 330 nm .

Potem wrzucę wykres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to już po chipie z 118km i 259 nm jest 133 km 316 nm. Będzie jeszcze korekta softu ale trzeba zająć się wpeirw dpf i powinno dojść do 150 km i 330 nm .

Potem wrzucę wykres.

 

16d nie jest 2.0 ?

Myślałem, że to ten sam silnik co u mnie.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie wersje jedna 1,6 druga 2,0.

Ten 1,6 niby oszczędniejszy ale mniej podatny na chip tuning.

Coś za coś..

Też tak myślałem jak TY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Są dwie wersje jedna 1,6 druga 2,0.

Ten 1,6 niby oszczędniejszy ale mniej podatny na chip tuning.

Coś za coś..

Też tak myślałem jak TY :D

 

Z 1.6 nie da się wydusić tyle co w 2.0, z tą ekonomią też nieco na bakier.

2.0 nie pozbawione wad, ale +50ps jest odczuwalne przy w zasadzie identycznym, jak nie mniejszym spalaniu.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i BMW f21 ruszyło w trasę na Podlasie.

Jakieś 50 km ekspresówki 130-140 km/h ,przejazd wcześniej przez Warszawę a potem wiochy i wyszło fajne spalanie.

Na Eco Pro oczywiście, tryb sport tylko przy wyprzedzaniu i poza tym tempomat na wioskach.

1giqE-PfPg1B1Pb6eg-qT2XP0feaGd_G1-nW09qQxBm-GuVqMLxwKlK86aYIm4NEzqqkvAh1TVEs-lLMI0skEmbTuwBjIunK_Fm0mABBa6-JID6Cy11KMoufbFOVbldvyyhOm9gYgLjrqQrnpCiyT7WnghcEvNGQsoEcJFGxNISaxxjE3gow9CZ4QZWcNYinCely3qWxTUqAIIdOQwYnGgg5DfKMoVVe9PGerrvwtp30L0_11eTNuBpOaDqAx-dRxbvKDEZUt_yU-BCLv2UX0y1ccyUfu6GTGMOOo8VLA_AmPoreA8_h6F5vuxzDnyVDByFZDdJN2Vqp1MhutrMuzNUTjfSdqrQ-aAnw_rwvRXW8XGQgh8D_LcQE5N3QR9-KPSJt5eX9VyDHMwWKupH4xOpeUsbgWK5tYkO2gEF-PLqB2SzGcfVcy2ETzWRF5sGSZ5ucRdZfvN5mCqxRkMD23JDmmC_CHU093-LsokCXG1oJLDUEJW6e-ato6amOsVml1Ileu7ZSVHCLkUHivEVVqR90_S8HTh-AAuf69FLn_3X9opK-b4lzw85B_j8Xaz6IJpR50jQYny_yM8kJwpuIz-EI2W_NeenFtZhHitzXXGVbTfZ1ImkXPg=w780-h974-no

CAtiEwL4os3X9nYsk2W2oe1_MJoJrD1yhdViH9vuaC-xTlyWCF6PQ7rNIn7klnNAf3uoCLB0K8FDw59_uOOVbb9SS-Xq5P4x0nj7Z3XEFZtU8KFI0pdTTwx_fX3_C_WuKA0Eqesj-DA8h_ANhTLNLX2sLPLYCbqz52NEv_x-jP8UtAn1DyMCQGksuB9WErR14jSdljIhdk4GwoqYbtEiYSMrCmOUBZO7gDiMvNPIqfbbzvpvAMxLripSoiNQW4eJXl5mwpoXS-nyXWGmWku0xkqO5vYtD5lz7sOm72-oF_RwQCzfZizrTkNYCu93oFlnP_PH7TPxuQYeQY-X2E7EoEfDnCC-46JXblBsW7X4TIvd0avsg8MeTSEAkwdwbkTekPVepg3rWBExm7DLKUZTrNJjsvOVbUvqjUd66_N1eL-FhrDdVwY8TWL3c1C3gt2wy5EYH_0ctVNiAzrm5sr4eGuZAu0p-2WzUgeCaG5ymsfGN7RMuFh_tyxdwfF3xKnPIfopZQmrApLRhKHHAXNulCSkODoQoJ_Nal-YhsgSH0D1NdIi9tql4xlg77OKT-XraG1xsWkOBgJiPp30ovIedneTSlRsVztlVvXf0CpWjoc2gc-xje2LYA=w1299-h974-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.