Skocz do zawartości

[E90/91] 318d/320d - Wymiana filtrów


paypal

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Koledzy po wymianie filtra paliwa auto mi pali ale długo kręci. Wcześniej palił od "strzała". Co może być przyczyną? zapowietrzony? czytałem że układ sam się odpowietrza. Przed pierwszym odpaleniem po wymianie filtra włączałem zapłon 3 razy żeby pompka dobiła ciśnienie.
BMW ----> Bandżo Może Wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy po wymianie filtra paliwa auto mi pali ale długo kręci. Wcześniej palił od "strzała". Co może być przyczyną? zapowietrzony? czytałem że układ sam się odpowietrza. Przed pierwszym odpaleniem po wymianie filtra włączałem zapłon 3 razy żeby pompka dobiła ciśnienie.

 

Mi po wymianie auto już nie zapaliło, kilka razy próbowałem. Odpowietrzyłem filtr paliwa kompem, trwa to ok 20min i zapaliło od strzała i wszystko do teraz cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
Podepnę się pod temat, czy coś stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić stan filtra oleju poprzez zwyczajne wyjęcie wkładu i potem włożenie go ponownie? Zachować w którymś momencie ostrożność, czy mogę po prostu zgasić auto, odczekać kilka minut aż spłynie olej i wyjąć/włożyć, odpalić, jechać dalej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Witam, może ktoś odświeżyc temat i zdjęcia ponieważ ten post był dodany 10lat temu można by było ładnie wszytko że zdjęciami dodać ponownie z racji tego że takie podstawy jak wymiana filtrów bardzo często się przydają laikom, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Czy nadal występuje problem z filtrem paliwa firmy Knecht? Konkretnie KL 763D

Zakładał ktoś Filtrona PP976/3 ?

Wiem że Mann pasuje bez problemu, pytam z ciekawości żeby wiedzieć czy można zamontować innego producenta.


Edit

Filtron pasuje p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.