Skocz do zawartości

Kujawsko-pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej,

 

Znacie może ten skład z częściami do BMW w Bydgoszczy?

 

http://allegro.pl/tylna-klapa-bmw-e46-coupe-topasblau-metallic-i5939962591.html

 

Ma kilka rzeczy które mnie interesują z blacharki ale nie wiem w jakim są stanie bo ceny trochę niskie..Jest jakiś polecany blacharz w Bydgoszczy który mi ogarnie przekładkę 2xdrzwi i klapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja mogę polecić http://www.AutoKodowanie.pl na Batorego w Toruniu. Bardzo dobry fachowiec z pasją do BMW. Ogarnia diagnostykę, zmianę menu na język Polski, kodowanie, włączanie ukrytych funkcji. Daje radę również w naprawach elektryki.
Było E36 M40 93, było E39 M52 98, jest E60 545i 2004 SMG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam, czy możecie polecić jakiś warsztat, który naprawi pęknięty zderzak i porysowany próg w F11. Wszystko plastik i nie są to jakieś ogromne uszkodzenia.

Zależałoby mi na okolicach Torunia - Ciechocinka.

Z góry dziękuję.

 

Tak jak kolega wyżej potrzebuję dobrego lakiernika najlepiej w Toruniu. Do naprawy porysowany zderzak po pocierce parkingowej. Zależy mi, aby nie było fuszery i żeby auto wyglądało jak wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Witam

Szukam kogoś w kuj-pom lub okolicy kto ogarnia dobrze M54. Problemy są z obrotami, może z zapłonem. Sam nie mam pomysłu na to.

Zna ktoś kogoś kumatego od R6?

Pozdrawiam

 

Spróbuj Marcina Ruszkowskiego RCarPower - Borówno k. Torunia tel. 505 561 779

https://www.facebook.com/RCarPower/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje dobrego i sprawdzonego (aczkolwiek nie najdroższego) lakiernika,blacharza w okolicach Bydgoszcz, Toruń. Słyszałem o koledze pod pseudonimem Grucha z Torunia, niemniej nie mogę znaleźć kontaktu do niego.

Gdzieś czytałem niepochlebne opinie co do Gruchy. Ja jestem zadowolony z usług ECO-CAR Tomasz Lewandowski Sierzchowo 27 k. Wagańca tel.504 203 441

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jakie serwisy oprócz Arek-Service polecacie w bydgoszczy?

Przy okazji gdzie dobrze i tanio kodowanie m.in do spolszczenia nawigacji, świateł do jazdy dziennej i składanie się lusterek po zamknieciu samochodu w e90 2006r. :)

 

To mój pierwszy post na forum a więc pozdrawiam wszystkich gorąco :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam!

 

Poszukuję osoby/warsztatu (ogarniającego temat BMW), która mogłaby obejrzeć auto przed zakupem (konkretnie BMW E92 325i) w okolicach Izbicy Kujawskiej (~30km). Jeżeli ktoś miałby namiary na taką osobę to bardzo bym prosił (chyba że ktoś z forumowiczów zna się na rzeczy i jest z okolic).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Hejka,

Mój Ojciec miał stłuczkę, gostek mu wymusił i aucie do robienia jest cały lewy przód (lampa,zderzak,błotnik,nadkole,maska,listwa pod lampą,kolumna zawieszenia,wahacz, gumy w zawieszeniu,felga z oponą, i pewnie coś jeszcze-poducha cała).

Ubezpieczyciel sprawcy wycenił mi naprawę uszkodzenia na śmieszną kwotę 4016zł (robocizna za 5.5zł za 1H :shock: ), będziemy odwoływać się, bierzemy rzeczoznawcę z PZMotu i z jego wyceną odwołanie. Jak to nie pomoże to myślę nad bezgotówkową naprawę w ASO. I teraz pytanie, jak naprawiają w ASO w Bydgoszczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.