Skocz do zawartości

E92 LCI M3 DKG


gorik79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
... co zmian softu silnika na razie testuję być może coś mu delikatnie przybyło koników ale muszę pomierzyć

Właśnie, trzeba sprawdzić.... próba generalna w czwartek :?: :wink:

Chyba wlecą czarne ale tak kontrolnie Kokos na pw. jaka cena za karbonowe jeśli masz w ofercie

On ma wszystko... :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w sumie nie tak zle w realu wychodza te paski... a wiec zawsze zrobic makiete mowie wszystkim dookola zanim cos powiesz !

 

http://i.imgur.com/2ik9FXM.jpg

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ale tej Fce5 te paski pasuja jak świni siodło..... w Mce jeszcze... wczoraj bylem w katowicach w bawariii stoi tam taka z oklejonym zderzakiem ale chyba M4.... piatka wg mnie raczej dostojny samochod pod garnitur lub dla kobiet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jak dla mnie te paski pasują tylko na torowe auta:

 

http://allracingcars.com/gallery/bmw-m3-dtm-e92/bmw_m3_gts_e92_race_car__281029.jpg

 

ale na tej F10 to już koszmar i komedia w jednym :duh: Jeszcze paski performance + sterczący zawias (pewnie xdrive) :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak, i jeszcze ma dolne na progach Performance. A pod maską pewnie R4 :lol: Może chcieli zaprezentować całą dostępną ofertę naklejek na jednym aucie :twisted:

 

Menedżer widać dba o dobry PR.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z uwagi na to , ze coraz wiecej tych pasków się pojawia na autach , nie em-kowych , narazie odpuszczę temat co by nie robic wiochy ale czarne kierunki bedą na pewno :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pieknie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to , ze coraz wiecej tych pasków się pojawia na autach , nie em-kowych , narazie odpuszczę temat co by nie robic wiochy ale czarne kierunki bedą na pewno :cool2:

 

dobrze wywazona decyzja, te paski sa jednak za bardzo cliche nawet jezeli nie sa taj okropne jak myslalem na poczatku a delikatna dokladka splitter z AC schnitzera za delikatna cene 2400 euros... ? :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te metalowe łączniki chyba są z platyny w tej cenie. Wiem z doświadczenia że ACS ma chore ceny ale to już przegięcie :shock:

 

no cholera laczniki za 560 euros ktore nic nie lacza tylko sa style !!! produkcja takich dwoch na ezamowienie identycznych plus chromowanie to jakies 100/150 euros... i beda identyczne jak nie ladniejsze

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.