Skocz do zawartości

E92 LCI M3 DKG


gorik79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Dziękuje Panowie myślę że po porządnej kosmetyce będzie jeszcze lepiej, co ciekawe jak szukałem były takie priorytety:

-kolor srebrny, szarosrebrny lub czerwony

-białe skóry

-standardowe felgi 18

-szyberdach

ale tą jak zobaczyłem na żywo moje priorytety odeszły do lamusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
zazdroszczę ! :D , oczywiście nie dzwona, tylko M3 :mrgreen: przyjedz kiedyś do mnie na kosmetykę :wink:

kri dostałem polecenie na Ciebie i http://www.wellness-car.pl/ ale jeszcze nic nie umawiałem :wink:

 

terminy troche napiete :wink: , ale dla Ciebie znajdzie sie czas i jakis rabat :twisted:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie wniosę ,piękne autko ,po prostu bajka ,M3 i do tego białe :cool2: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3 :modlitwa: , piękne zwłaszcza w białym kolorku, wypas również konkret, zastanawia mnie czy listwy były carbonowe i obszyłeś skórą carbonową czy były to jakieś inne listwy, szkoda że auto ucierpiało w wypadku ale cóż zdarza się a poza tym każde auto miało mniejsze lub większe naprawy więc pewnie nie umniejsza jego wartości.

Gratulacje :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czerwony jeszcze nic nie modziłem, listwy to chyba ta opcja

S4MY Int.trim,leather,carbon struct.,black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony jeszcze nic nie modziłem, listwy to chyba ta opcja

S4MY Int.trim,leather,carbon struct.,black

Rozumiem i dzięki za odpowiedź :) Nawet nie wiedziałem że to wychodziło jako opcja z fabryki :o Myślę że było to dostępne tylko dla M3 :(

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony jeszcze nic nie modziłem, listwy to chyba ta opcja

S4MY Int.trim,leather,carbon struct.,black

Rozumiem i dzięki za odpowiedź :) Nawet nie wiedziałem że to wychodziło jako opcja z fabryki :o Myślę że było to dostępne tylko dla M3 :(

 

Tak, te listwy tylko były opcją w M3 e9x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że już się nie doczekam tej galerii :D Na żywo, to dopiero robi to auto wrażenie, plus ten dźwięk, po przekręceniu kluczyka i dodaniu gazu...coś pięknego :cool2: Do czego by się tu przyczepić, żeby tak tylko nie piać z zachwytu...szkoda, że biała :wink: Tylko pozazdrościć, Tobie auta a jej, że trafiła w dobre ręce. Dużo radości z jazdy życzę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

dzisiaj było parę minut, to wleciały nowe hamulce na przód

 

 

http://ap-oil.pl/allegro/allegro_graphics/m3e92/17.jpg

 

http://ap-oil.pl/allegro/allegro_graphics/m3e92/18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultra przepakowana wersja i wszystkie opcje z najwyzszej polki. Samochod ktorym po prostu latwo sie zakochac.

Bedzie bardzo trudno modzic w tym samochodzie bo kazdy mod bedzie bardzo drogi aby dorownac jakoscia calej reszty pojazdu zrobiony z najwyzszych opcji.

 

Jest po prostu genialny !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zastanawiasz się nad modami wizualnymi, możesz podpatrzyć sobie identyczne jak Twoje M3 które zawsze stoi przed Detailingshopem przy Poznańskiej 74 (przynajmniej wtedy kiedy sklep jest otwarty). Moim zdaniem auto stojące tam wyglada idealnie (dodatki z performanca większość, ale szczegółów to się możesz podpytac już w sklepie, bo chyba właścicielem jest gość który tam pracuje).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Jeśli zastanawiasz się nad modami wizualnymi, możesz podpatrzyć sobie identyczne jak Twoje M3 które zawsze stoi przed Detailingshopem przy Poznańskiej 74 (przynajmniej wtedy kiedy sklep jest otwarty). Moim zdaniem auto stojące tam wyglada idealnie (dodatki z performanca większość, ale szczegółów to się możesz podpytac już w sklepie, bo chyba właścicielem jest gość który tam pracuje).

tak to auto Maćka właściciela i od razu możesz umówić się u nich na spa chłopaki dają radę i nie wciskają shitu

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.