Skocz do zawartości

BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE


rOBSOnX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam tutaj ten ICOM emulator ktory byl mi proponowany za kase. Mysle powaznie nad tym aby podzielic sie z Wami tutaj.

Mysle ze ze wspolnymi silami bedziemy w stanie odpalic ta dotad dla niewielu dostepna ISTE.

 

Przemysle to jeszce i zarazem zapytam czy sa chetni i kumaci troche w tym tamacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale co da Ci ten emulator ?

ja mam takie coś i nawet nie mam ochoty odpalać na tym nic ...

przecież to dalej jest kabel na usb , ICOM ma trochę inne połaczenie ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam tutaj ten ICOM emulator ktory byl mi proponowany za kase. Mysle powaznie nad tym aby podzielic sie z Wami tutaj.

Mysle ze ze wspolnymi silami bedziemy w stanie odpalic ta dotad dla niewielu dostepna ISTE.

 

Przemysle to jeszce i zarazem zapytam czy sa chetni i kumaci troche w tym tamacie?

Dzieki bardzo, odpal sobie sam .

Nie umiesz go uruchomić i pierdalamense wciskasz, jak zapodasz kluczyki o BMW to reflektuje .

Co ty chcesz ugrać że taki miły jesteś i badziewie wciskasz.

Dobry samarytanin się kuźwa znalazł .

ICom ma takie same połączenia, a inną komunikację, a mianowicie:

jest w nim karta sieciowa,a którą jest normalny interfejs Can + K i sam Lan

czyli z 2x TX i 2x RX robi TX i RX nic po za tym, do diagnostyki ani lepszy ani szybszy, jedynie do programowania ciut szybszy .

 

A klucz można wywalić w piz . , wystarczy znaleźć plik w systemie ICom pod tytułem app\nubix cos tam coś !! :search:

i napisać parę linijek kodu np taki :

Set fs = CreateObject("Scripting.FileSystemObject")

If fs.FileExists("C:\app\nubix\dudududu heheheh ") = True 'plik który chcesz sprawdzić

Shell ("C:\app\nubix\dudududu heheheht") 'plik który mam uruchomić

Shell ("C:\EDIABAS\BIN\ifhsrv32.exe")

i klucz wyrzucić na smieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porobiłeś sobie snapshot , jak dzieciak . :shock:

Zobacz złamany w 5 min, lata bez klucza bez podawania hasła, nie zmiana to faktu że to śmieć bo ty tylko śmieci podajesz .

Ten kto zrobił ten klucz nie natrudził się za bardzo :D

 

http://img5.imageshack.us/img5/7453/9sv5.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezy ci sie medal kolego piwek. :mrgreen:

Czy to smiec to okaze sie kiedy sam to potestuje. A od ciebie nie wzial bym tego softu za darmo bo paskudnie smierdzi od ciebie chamstwem i bije chciwością.

Twojego zdania nie biore na powaznie kolego, wyzwiesz wszystko "smieciem", gdyz opychasz ten soft za kase.

I troche kultury zycze na przyszly rok, gow niarzem chyba nie jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nigdy nie sprzedawałem softu a jedynie interfejs, to raz, a dwa to życzę rozsądku w rozdawaniu i propagowani programów .

Ty i tak tego nie złamiesz i będzie ci potrzebny klucz, a że ja to umiem to wynika tylko że nie spałem w szkole i uczę się dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nigdy nie sprzedawałem softu a jedynie interfejs, to raz, a dwa to życzę rozsądku w rozdawaniu i propagowani programów .

Ty i tak tego nie złamiesz i będzie ci potrzebny klucz, a że ja to umiem to wynika tylko że nie spałem w szkole i uczę się dalej.

 

Widzisz kolego piwek, cos da sie z Ciebie wycisnac! :D

Te linki ktore zapodalem mam z pewnego forum. Ten key o ktorym wspominasz mam takze. :mrgreen: Dolaczony byl do tego emulatora.

To co zapodalem to nie "smiec" tylko dzialajaca wersja co potwierdzila to masa osob!

 

To tylko kwestia instalacji tego wszystkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generator pobiera numer procka, grafiki itd. każdy ma inny i jeden klucz nie pasuje to po 1

2. hasło jest zapisywane C:\WINDOWS\Temp\vmware-ICOM gdzie tworzy sobie katalog o nazwie VMwareDnD i dalej 33694c6e dalej Registration Key

2 . wpisanie tego co masz, czyli:

username: gearhead2013

key: ADTJXSTTCM4DX3LUM7Z2PNFBFX84NKB56XBJZRWLSGDCCJU2QTGNHLDH9YUADF66M5HUS7CSJKHN

pokazałeś właśnie kto pierwszy to rozdawać zaczął, a w finale wychodzi wiekie gów....

3. wystarczy pomajstrować trochę w DLL bardzo prostego do wykrycia , zmienic False -true , true-false i po kluczu, nie zobaczy się go nigdy . :cool2:

Ale to nie dla każdego :mad2: :duh: :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

O co tyle hałasu, stary emulator i stara ISTA. Na zdrowie by jak najwięcej aut się dało zrobić.

Darksys wypuścił pierwsze wersje bez żadnego zabezpieczenia, 2 tygodnie mu głowę trułem żeby jakieś dał :cool2: co by każdy obszczymurek na allegro nie wystawił w 5 minut.

Szanujcie chłopa robotę i dajcie mu powód by coś jeszcze z tego było.

 

Emulator to nic więcej jak umiejętne wykorzystanie Application.bin z samego ICOM'a. Nie ma w tym magii. Zamiast łamać postawcie sami ISIS, ISID, ISSS, ISPS i już tylko parę modów co żeby wywalić WSM i mamy ISTA na 3 drutach.

Jakoś się nikt nie chwalił gołą instalką swoją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Rheingold 3.41

 

opis instalacji:

1.)install "Standard_Tools_Setup 2.12" ,

2.)install BMWRheingoldISTA3.msi ,

3.)then copy contents of "Rheingold v3.41"(License XML und RheingoldCoreFramework.dll) to X:\rheingold\TesterGUI\bin\Release\

Program start: C:\Program Files (x86)\Rheingold\TesterGUI\bin\Release\ISTAGUI.exe (Dekstop skrot na pulpit)

 

Linki:

http://share-links.biz/_u1ji50n4o8g

 

passwort do linkow: BoerseBZ

 

Panowie, to dziala na normalnym kablu na FTDI_CHIP-ie :)

Ladowac i testowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę zerknijcie na poniższe dwa zdjęcia. Jest to mój interfejs do VW kupiony u chińczyków, niestety sprzedawca wymazał oznaczenie na chipie i nie wiem jaki to chip. Czy da radę przerobić interfejs aby działał z BMW? Mam tranzystor BC547, połączyłem już 7 i 8 pin na wtyczce, no i zatrzymałem się na lutowaniu chipu. Chciałem wykonać procedurę z 66 strony tematu ale nie wiem czy mój fejs się nadaje.

 

http://images64.fotosik.pl/912/f8694dcc51e2a7dem.jpg

 

http://images65.fotosik.pl/912/c1f5070c182fb844m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłego KKL do BMW z tego nie zrobisz.

Możesz zrobić D-can jednak trzeba przeprogramować procka Atmega162 (procek 44 pin) i przerobić połączenia do Ft232Rl .

Brakuje jednak układu 16V8, tu można wykonać kilka połączeń i go pominąć ale tylko w przypadku interfejsu do VW do D-can musi on być .

jak by bardzo się uparł to można wywalić procka po połączać na pająka kilka kabli i wyszedł by KKL jednak to nie robota , a papranina .

Jednym zdaniem skórka za wyprawkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.