Skocz do zawartości

BMW E24 Cabrio-> Mała sesja str.1


Vale46

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Piękny ten twój cabriolecik Dawidzie, chyba będę musiał się do ciebie wybrać obejrzeć na żywo to cudeńko :D :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten twój cabriolecik Dawidzie, chyba będę musiał się do ciebie wybrać obejrzeć na żywo to cudeńko :D :cool2:

Zapraszam na przejażdżkę ;) dzisiaj szóstka pojechała na lawecie do mechanika bo tylne lewe koło lekko hamuje ;)

Na pewno skorzystam, takiej okazji lepiej nie przepuścić :D

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W cabrio jest ich bardzo mało na świecie z tego co się rozglądałem po rożnych forach i z bliska niestety widać, że robili to dawano temu dlatego trzeba to ładnie ogarnąć a niestety części brak bo były pewnie robione na zamówienie (zaślepki, elementy skórzane itp itd) ;) Ale damy radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Piekna..

Jestem zwolennikiem pierwszego wypustu 6er e24 i na moje trochę szpeci ten tylni spojler na klapie..no ale to Tobie ma się podobać :cool2:

I przyznam szczerze-gdybym nie widział na zdjęciu,to bym nie uwierzył :)

Trzymam kciuki za odnowę :cool2:

http://images75.fotosik.pl/97/7ea837af20c745c4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna..

Jestem zwolennikiem pierwszego wypustu 6er e24 i na moje trochę szpeci ten tylni spojler na klapie..no ale to Tobie ma się podobać :cool2:

I przyznam szczerze-gdybym nie widział na zdjęciu,to bym nie uwierzył :)

Trzymam kciuki za odnowę :cool2:

Dzięki za opinie ale wydaje nie się, że bez tego spojlera byłoby "łyso" ;) ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Hi Cześć,

Znalazłem twój post na twoim kabriolecie. Miałem ten samochód od kilku lat (w Wielkiej Brytanii) i mam wiele historii, które można przekazać Tobie, w tym literówkę od inżyniera, który ją przekształcił i funkcję w magazynie BME CAR w 2005 roku. Tęsknię za nią - jesteś szczęśliwym człowiekiem!

Steve :cool2:

Hi there,

Found your post on your cabriolet. I owned this car for several years (in the UK) and have lots of history to pass on to you, including a lettter from the engineer who converted her and a feature in BME CAR Magazine in 2005 . I do miss her - you are a lucky man!

Steve :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.