Skocz do zawartości

INPA po POLSKU


trandolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie czytam te wszystkie posty i nadal niewiem jak poprawnie Inpe zainstalować pod WIN 7. Napiszcie jaką i z kąd sciągnąć i co następnie krok po kroku zrobić aby ją uruchomić i ewentualnie aby była po polskiemu :) Na tą chwile sciągnołem wszystko z tąd http://chomikuj.pl/trandolf/INPA+pod+WIN7 i teraz co pokolei instalować łącznie z fejsem. Fejs zakupiony z tej aukcji http://allegro.pl/bmw-adapter-e36-e46-e38-e39-e90-e60-e65-kabel-inpa-i3644949065.html Pacjentem ma być E60 530d z 2004r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu

Panowie , wiecie może które pliki przetłumaczyć, żeby wszystkie menu i podmenu były po polsku, silnik n45.

Kilka już przetłumaczyłem( E90.ipo, Exx.ipo, MDS_90.ipo, ME9N45.ipo, MS450.ipo, MUST_EXX.ipo i coś tam jeszcze...) i jedynie mam główne menu po polsku?

 

NIE AKTUALNE dzieki koledze trandolf

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ten pierwszy kabel, spoko, ten drugi to ktoś chyba na głowe upadł :)

 

K+dcan za ok 150 zł minimum, żeby był dobry. Jeśli chcesz to mam taki, który działa z e9x do 2012.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Witam

potrzebuje potrzebuje interfejs diag.(caly komplet kable itd) do e36 2.8 z 97 roku (najlepiej na androida)

Oczywiscie nie za darmo

Pozdrawiam A

Daj sobie spokój z Androidem, ja mam ELM327 i mam tablet 10cal Lenovo te programiki do diagnostyki na Android to się do niczego nie nadają,można podłączać też przez micro USB ale działa tak wolno i dodatkowo zrywają połączenia, kup sobie zwykły interfejs, do E36 z 97roku to już nie potrzebujesz interfejsu ADS z portem COM RS232

kup zwykły z przejściówką na OBD 1 i USB do laptopa i masz spokój INPA, NCS , DIS v44 jest dla ciebie o wiele lepsze ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

potrzebuje potrzebuje interfejs diag.(caly komplet kable itd) do e36 2.8 z 97 roku (najlepiej na androida)

Oczywiscie nie za darmo

Pozdrawiam A

Daj sobie spokój z Androidem, ja mam ELM327 i mam tablet 10cal Lenovo te programiki do diagnostyki na Android to się do niczego nie nadają,można podłączać też przez micro USB ale działa tak wolno i dodatkowo zrywają połączenia, kup sobie zwykły interfejs, do E36 z 97roku to już nie potrzebujesz interfejsu ADS z portem COM RS232

kup zwykły z przejściówką na OBD 1 i USB do laptopa i masz spokój INPA, NCS , DIS v44 jest dla ciebie o wiele lepsze ....

 

Dzieki wlasnie kupilem kabbel z inpa na we sprobuje uruchomic:)

Pozdrawiam A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

potrzebuje potrzebuje interfejs diag.(caly komplet kable itd) do e36 2.8 z 97 roku (najlepiej na androida)

Oczywiscie nie za darmo

Pozdrawiam A

Daj sobie spokój z Androidem, ja mam ELM327 i mam tablet 10cal Lenovo te programiki do diagnostyki na Android to się do niczego nie nadają,można podłączać też przez micro USB ale działa tak wolno i dodatkowo zrywają połączenia, kup sobie zwykły interfejs, do E36 z 97roku to już nie potrzebujesz interfejsu ADS z portem COM RS232

kup zwykły z przejściówką na OBD 1 i USB do laptopa i masz spokój INPA, NCS , DIS v44 jest dla ciebie o wiele lepsze ....

 

Dzieki wlasnie kupilem kabbel z inpa na we sprobuje uruchomic:)

Pozdrawiam A

 

Witam

Jaki dokładnie kabel kupiłeś?

Kupiłem na tej aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=5105719063

Przyszła wersja w kolorze niebieskim i niestety ledwo co działa.

Wcześniej pożyczyłem od kolegi ma wersje czarna i na nim bez problemu łącze się do silnika ABS Klimatyzacji.

Na tej wersji niebieskiej to ledwo do silnika mogę się podłączyć.

Układy w tych interfejsach są rożne.

Będzie trzeba reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

zobacz czy w menadżerze urządzeń USB serial port nie przestawiło sie opóźnienie z 1 na 16, powinno być 1, tak jak na filmie moim, zobacz instalacja interfejsu

i ustawiania, ja dodatkowo w obdsetup zmieniam (rejestr windows)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy w menadżerze urządzeń USB serial port nie przestawiło sie opóźnienie z 1 na 16, powinno być 1, tak jak na filmie moim, zobacz instalacja interfejsu

i ustawiania, ja dodatkowo w obdsetup zmieniam (rejestr windows)

 

Nie ma opcji ustanawia opóźnień jak na tym filmiku.

 

Uszczegóławiając działający interfejs ten czarny jest na układzie FTDI 232BL ten niebieski na CH430

 

Ustawienia mam takie

http://s2.ifotos.pl/img/usbjpg_werqwep.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.