Skocz do zawartości

Informacje o problemach i pomysły na zorganizowanie działu


wawe

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka moich opisów można tam wrzucić :) Opisywałem głównie low budżet mody jakieś antenki, kluczyki, etui na okulary, sprężyki do klapy tylniej :) i inne wynalazki, które można samemu zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:) no to Matti na co czekasz :mrgreen: nowy temat zakladasz i jechane :)

tylko zeby z tego Do it yourself nie zrobil sie balagan nalezaloby umieszczac tylko posty w ktore sa poparte fotkami. czasem wykonania i narzedziami ktore wykorzystujemy :) tak jak moj post o uchwycie :) to musi miec rece i nogi :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nie mam czasu, walcze o licencje, zawalony jestem nauką ale w poniedziałek góra wtorek po przenosze wszytsko co jest związane z DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestałem być moderatorem na forum, jakby co to pisać do następców!

:shock:

a kiedy wracasz???

..teraz to zrobi się "burdel" w naszym dziale - Panie i Panowie musimy "pilnować..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestałem być moderatorem na forum, jakby co to pisać do następców!

Dzieki za opiekę i moderowanie na jedynkowym forum :cool2: i że udało się kilka pomysłów przeforsować np. galerię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję ,aby Marcin miał następcę , wydaje mi się ,że ktoś ze starych forumowiczów mógłby zostać modem ,nie wiem jak inni ,ale bałagan odkąd nie ma Marcina -straszny

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin, zrób coś z tym bo robi się coraz słabiej - mi osobiście nawet nie chce się wchodzić w post, gdzie tytuł zaczyna się na "POMOCYYY" itp... Po co nam poniższy regulamin?

viewtopic.php?f=33&t=96616

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję ,aby Marcin miał następcę , wydaje mi się ,że ktoś ze starych forumowiczów mógłby zostać modem ,nie wiem jak inni ,ale bałagan odkąd nie ma Marcina -straszny

Witam,

Ja jestem za :)

Nawet mam wytypowane 2 osoby które mogłyby się zająć porządkiem na naszym forum, oczywiście jeżeli się zgodzą i będą miały czas...

Mają bogatą wiedzę i sprawiedliwe podejście do sprawy z tego co zauważyłem do tej pory na forum :

 

Moja propozycja to Hubert ( Hipo) i Kamil (kamil20011)

 

Panie i Panowie Głosujmy na nich :D :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po starej znajomości zrobiłem porządek na "1" :) muszę Was zmartwić, ale MOD'em może zostać tylko i wyłącznie klubowicz, mamy bardzo nieprzyjemne doświadczenia z "osobami z zew". Na chwilę obecna może to być jedynie matti.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

byłem na urlopie, tak to jest was zostawić na chwilę :)

Wysłałem już PW do Marcina.

 

Hubert, zapisz się do BMW Klub Polska i od razu szybciutko na moda Cię zgłosimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dawaj Hipo, nie krępuj się, 150 pln na rok to jedynie połowa baku ON BP Ultimate albo 30 kg cukru ;)

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Hipo, nie krępuj się, 150 pln na rok to jedynie połowa baku ON BP Ultimate albo 30 kg cukru ;)

 

jestem na tak - dziś wysyłam pismo :)

Matti, jak u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam już jako MOD :)

Proszę o wyrozumiałość na początku, jeśli znajdziecie wątki zaśmiecające forum, to tak jak pisał Nurek, odwrócony trójkąt z wykrzyknikiem i zgłaszajcie do moderacji.

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.