Skocz do zawartości

Wyjazd na Nurburgring


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

napisałem do nich maila i oto odpowiedź ...

 

Hello Mr. Zawadzki,

Thanks a lot for your inquiry.

You will find the estimated opening dates for the Nordschleife on our homepage http://www.nuerburgring.de/en .

But please note that as changes concerning the opening hours can occur every time, due to bad weather conditions, works, rentings etc. we strongly recommend you to contact us again just before your visit to find out whether the track is open to the public or not.

If you should require any further information please do not hesitate to contact us.

Kind regards

Sabrina Berresheim

 

Oto terminy ...

 

# 22.09.2011 (Thu) 17:30–19:30

# 24.09.2011 (Sat) 17:30–19:00

# 25.09.2011 (Sun) 08:00–19:00

 

Dlatego wybraliśmy takie terminy bo chcemy połączyć Ring z Moto Show we Frankfurcie i Octoberfestem w Monachium ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mi pasują:) to ja sobie przy okazji pojade do włoch zobacze muzeum Lambo/Ferrari i w niemczech może zachacze o BMW/Porsche:)

Szkoda tylko piątku i soboty, że tylko dwie i pół godziny jazdy, duuużo się przez to traci. A i spory tłok będzie.

Jednak jak załatwisz dobrą pogodę to i tak powinno być dużo frajdy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja proponuje następujące terminy: - poroponuje weekendy, jakby ktos mial ciezko z urlopem.

 

(te godziny obok to godziny otwarcia toru)

02.09.2011 (Fri)17:15–19:30

03.09.2011 (Sat)09:45–19:00

04.09.2011 (Sun)09:45–19:00

dlaczego ten: tor otwarty w sobote dlugo a rano jest malo ruchu wiec mozna spokojnie pojezdzic.

 

16.09.2011 (Fri)14:00–19:30

17.09.2011 (Sat)13:00–19:00

18.09.2011 (Sun)08:00–19:00

powód podobny jak ponizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o4.09.2011 i tak musze jechac do pracy wiec na poczatku wrzesnia fajnie by bylo jechac z ekipa z polski a bedziemy jechali ta sama trasa bo mieszkam kolo frankfurtu:) zawsze lepsza atmosfera kiedy jedzie cala paczka niz kazdy na wlasna reke w razie co jestem z okolic pily wiec mozna by sie spotkac gdzies na trasie chyba ze przekraczacie granice w zgorzelcu lub szklarskiej porebie ja w slubicach bo mam o wiele blizej zaoszczedzam przynajmniej 250 klockow. pozdrawiam :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeśli chodzi o mnie to pewnie ja sam:) (tzn: z moim kumplem ale on jako pasazer a nie wlasnym autem )

ciezko zebrac ludzi na taki wyjazd, a to brak czasu a to brak kasy a to termin zly etc....

jak chcialbys sie wybrac to daj znac, wyjazd w pt: 02.09 z warszawy ok godz 6.00 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego przedstawisz ja to wyglada cala procedura i jakie koszty toru?? Bo może bym się wybrał :twisted:

 

paliwo 2400 km.

Hotel dwa dni w Bonn (bo kolo ringa juz srednia sa: ~120e)

4 okrazenia na torze: ~80e

Paliwo na tor: :)

 

A procedura wygląda tak. Gdybyś jechał to krótkie spotkanko przed wyjazdem wyjaśniające pewne reguły bezpieczeństwa np: ZERO wyścigów między nami na torze, każdy jedzie swoim tempem itp. - to moze i pierdoly ale i wazne, bo wiele "znajomków" jezdzi sobie na tor urządzając wyścig i nagle jeden wjeżdża w drugiego....

W Pt 02.09 wyjezdzamy o 6 rano, dojezdzamy jakos na 18.00-19.00 do hotelu nie na tor tam mozna by jedno piwko albo dobra kolacje zjesc pojsc na basen rekaks badz inne;p

w sobote caly dzien jezdzenia (tor czynny od 9.45) warto byc rano bo rano jest maly tlum.

W niedz pewnie tak jak rok temu na tor, rundka pozegnalna i wyjazd z powrotem do warszawy.

 

Gdyby Ci bylo szkoda autka zawsze mozna wynająć i tu zależy jakie masz fundusze.

Możesz GT3RS za 1800 euro, możesz M3 za 1500 euro, możesz Scirocco za 600 euro, Megane RS tez jakos za 600e, albo Swifta 130hp, 1000kg za 300 euro (cenny all invlusive tzn: pierwsze tankowanie gratis + bilet na 6 okrazen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.