Skocz do zawartości

Ciekawostka z INPY ile czasu świeciły żarówki


hunter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
no niby tak ale przy kupnie i tak w niego nie wierzyłem

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
w e36 też to sprawdze?? te można przebieg zczytać z modułu świateł??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e36 też to sprawdze?? te można przebieg zczytać z modułu świateł??

 

E36 nie ma LCM = moduł świateł.

 

to jest jakas możliwość by sprawdzic tam przebieg kompem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A czy da się sprawdzić przebieg infernusem ??

Byłem kiedyś u mechanika. Podpiął infernus pod złącze obd i pokazały się 3 przebiegi z różnych modułów, i jeszcze odczytał z kluczyka.Czyli jakieś 4 moduły. Na ile można wierzyć czy ktoś nie cofnął z tych paru miejsc ??? Wszystkie się zgadzały, ale były lekkie rozbieżności... czy to tolerancja ??

.....BMW e46.....

OO==[][]==OO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy da się sprawdzić przebieg infernusem ??

Byłem kiedyś u mechanika. Podpiął infernus pod złącze obd i pokazały się 3 przebiegi z różnych modułów, i jeszcze odczytał z kluczyka.Czyli jakieś 4 moduły. Na ile można wierzyć czy ktoś nie cofnął z tych paru miejsc ??? Wszystkie się zgadzały, ale były lekkie rozbieżności... czy to tolerancja ??

To chyba PA Softem? Chyba może być mała rozbieżność. Jak cofają to raczej wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
panowie mim zdaniem taki pomiar nie jest zbyt dokładny ponieważ weźmy auto które non stop śmiga po autostradach a auto które codziennie przejeżdża przez centrum miasta i stoi 30min w korku !!!

BAYERISCHE MOTOREN WERKE

"To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."

Oliver Hessmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wrzucam foto z moimi czasami świeceń:

 

http://images39.fotosik.pl/896/6bc35e0e43ee54e8m.jpg

 

 

Czyli 691300:1,7=406647.

Na liczniku mam 187850km. Czyli jest duże prawdopodobieństwo, że był cofany licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Przez przypadek natknąłem się na ten wątek i z ciekawości sprawdziłem dziś u siebie...

http://images50.fotosik.pl/1061/0679ebdd9e08fe1dm.jpg

Samochód ma przejechane 233kkm i ma od nowości jednego właściciela. Stosując podany mnożnik powinno być ok 600kkm.

Wniosek stąd taki, że stan licznika świateł nie jest pewnym wyznacznikiem przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mam takie spostrzeżenie jadąc odcinek w górach ja np ani razu nie naciskalem na hamulec bo po co?

Trzeba umiejętnie korzystać z mocy i pedału gazu wtedy nievmusimy co ileś tkm wymieniac klocków i

Auto mniej pali a np mój znajomy ktory czasem jeździe ze' mna do aso BMW w DE wali po hamplach

Non stop :duh: i jak tu przeliczyć km po zapalanych światłach stopu?

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
wstawiajcie przebiegi i ilosc wcisnien stopu, jak do tej pory jest to najlepszy sposob na sprawdzenie przebiegu. pytanie do speców, jak zmienic wartosc wcisnien stopu i dlugosci swiecenia swiatel? czy jest to skomplikowane? ciekawe czy ci co kreca liczniki oferuja full-serwis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawiajcie przebiegi i ilosc wcisnien stopu, jak do tej pory jest to najlepszy sposob na sprawdzenie przebiegu. pytanie do speców, jak zmienic wartosc wcisnien stopu i dlugosci swiecenia swiatel? czy jest to skomplikowane? ciekawe czy ci co kreca liczniki oferuja full-serwis.

Pomijając sens tych dochodzeń, to już tysiące razy powtarzane: ile razy wciskasz stop w mieście, ile razy na autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.