Skocz do zawartości

BMW f31 Spawany blotnik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów,


Proszę o radę. Stoję przed dylematem zakupu BMW F31 (poleasingowy). Zweryfikowałem samochód przez rzeczoznawcę i generalnie samochód został polecony do zakupu ale wyszla jedna rzecz której do końca się nie spodziewałem - wymieniany „spawany”prawy błotnik. Napisałem „do końca” bo sprzedawca poinformował mnie ze samochód miał szkodę parkingowa, pokazał zdjęcia i byłem przekonany, ze naprawa polegała na polakierowane elementu a nie wycinaniu i wspawywaniu nowego (sprzedawca chyba tez nie bym tego świadomy po wykupie od leasingodawcy). Cała naprawa z tego co mi przekazał rzeczoznawca wyglada na dobrze zrobiona i prawdopodobnie przez ASO. Z informacji które uzyskałem powinno to wytrzymamy min. ok 7 lat i może ale nie musi zacząć się coś dziać po tym okresie.

BMW F31 330i - cena 117k, przebieg 60k


Dziekuje za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie wiem czy kupiles, ale moim zdaniem BMW robi to dobrze i masz na to gwarancje, to tylko puszka.

jak nie ma szpachli za duzo to brać

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.