Skocz do zawartości

Obszywanie kierownicy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem. Posiadam E46 ze zmęczoną już przedliftową, trójramienną kierownicą. Chcę ją dać do obszycia, ale zależy mi na tym, żeby to była w miarę możliwości fabryczna skóra BMW (ewentualnie jak najbardziej zbliżona, tylko i wyłącznie naturalna). Macie jakieś namiary?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś fetysz czy masz nietypowy kolor deski i kierownicy? 99% użytkowników nie odróżni tej skóry. Ja swoją obszyłem sam zestawem z Allegro za 99 zł (teraz te zestawy są minimalnie droższe).

Jak byś się jednak upierał, to szukałbym firm zajmujących się renowacja starych aut (szczególnie BMW) - to oni mogą w ogóle wiedzieć, jaka to skóra i mieć do niej dojścia. Zwykła firma zajmująca się obszywaniem aut skórą raczej się tak nie rozdrabnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy fetysz, ale widzę i czuję różnicę między tanią "skórą" z Allegro, a tym, co fabrycznie było w aucie. Ktoś kiedyś na forum wrzucał zdjęcia, że udało mu się znaleźć kogoś, kto obszywał fabryczną skórą, ale nie umiem tego znaleźć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tutaj namiar na jedną z najlepszych w Polsce firm od kierownic obszywają i modyfikują https://maximonia.pl mają katalogowe oryginalne skóry BMW. Jak poszukasz to na naszym forum masz wiele przykładów ich realizacji, bo wiele osób u nich zamawiało i wrzucali foty jak wyszło (jedna z częściej polecanych firm). Dobra firma od kierownic to też Karlex ze śląska, ale jest zdecydowanie droższy. Było gdzieś na naszym forum (sam robiłem) takie zestawienie z polecanymi tapicerami od obszywanie kierownic (zestawienie kilku firm z cenami) jak znajdę to tu wrzucę (albo sam poszukaj) :D . Edytowane przez Klaudiusz Wojszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz link odnośnie dobrych polecanych firm co robią obszywanie kierownic skórą alcantarą https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=345682&start=30

Jak byś miał jakieś pytania to pisz, bo ze wszystkimi tymi firmami się kontaktowałem i temat obszywania modyfikowania kierownic zgłębiłem dość mocno :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.