Skocz do zawartości

Blacharstwo woj Zachodnio Pomorskie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukałem ale nie znalazłem. Mam do kompletnego remontu 628CSi i szukam warsztatu blacharskiego który za ludzka cenę i w dobrej jakości by wykonał ta robotę. Znajdę taki warsztat w tym województwie, koło Szczecina?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zrobiona ze sztuką blacharka kosztuje sporo. Chcesz taniej , więc cudów się nie spodziewaj.....

Z mojej strony mogę zaproponować ci dwa warsztaty z okolic Trójmiasta...

https://youtube.com/c/AUTOAKTYWNI

https://youtube.com/channel/UCRkJVG1lL1ssrNaTpbf8ymw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Biorąc pod uwagę znaczny możliwy zakres prac blach-lak + części , to skupianie się tylko na zachodnio-pomorskim nie załatwia sprawy. Ta reanimacja na pewno nie bedzie tania. I to bez względu czy zabierze sie za to fachowiec czy partacz. Jeżeli szacunkowo naprawa będzie kosztować od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych ,to warto zawieść auto nawet na drugi koniec PL - o ile będzie dobra (szacunkowa) cena oraz gwarancja dobrej roboty.

Nie szukałbym warsztatów ,które piszą ,że mają doświaczenie w danej marce. Tutaj raczej chodzi o doświadczenia manualne w pracy z materią plus pewna ręka i czystość zachowania procesu - w lakierowaniu. "Komora" lakiernicza ? Owszem ale zazwyczaj traktuje się ten temat hasłowo dla uzasadnienia wyższej ceny. Kabiny lakiernicze ułatwiają i przyśpieszają proces lakierowania ale nie stanowią gwarancji dobrej usługi. Za to odpowiada - jak zawsze człowiek.

Trudno wskazać konkretny serwis i nie być przy tym posądzonym o kryptoreklamę. Poza tym fakt ,że ktoś był zadowolony z naprawy rok temu niekoniecznie oznacza ,że będzie zadowolony obecnie. Wiem ,to sam po sobie :cry2:

Porobiłbym trochę zdjęć ,szczególnie elementów wymagających pracy (ogniska korozji podłogi ,wnęk kół ect) i wysłał do tych ,którzy wykazaliby chęć naprawy. Zlecenie naprawy nie na buzię ,tylko na papier - niekiedy przy odbiorze może się okazać ,że serwis doda od siebie +100% za dodatkowe utrudnienia lub wiekszy nakład pracy , zmiana cen materiałów lakierniczych itp. Więc lepiej się zabezpieczyć na tą okoliczność papierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.