Skocz do zawartości

Zepsuta polerka maszyną / refleksy


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety lecz pewny gównogaraż zepsuł mi polerke , na szczęście polerka była robiona w kilku miejscach po to by usunąć małe ryski. Na nieszczęście czarny lakier........Teraz mam okropne refleksy pod słońce / światło . Gdy na to patrzę to aż wstyd.. garaż umywa ręce , trochę orientowałem się co moge zrobić by to doprowadzić do normalnego stanu..gość mówił o pastach finiszowych czy coś..jednak chcialbym to poprawić ręcznie bez maszyny o ile da radę cos z tym zrobić .. szukam rad jak się za to zabrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Oddaj auto do studia na 1 etapową korektę, która to załatwi, nie bierz pełnej korekty.

Ja u siebie płacę 500 zł za one stepa, ale u mnie dach odpada :D

A tak kupisz polerkę za 300 zł pasty za 100 zł i wyjdziesz na to samo plus sam coś spieprzysz, bo tam to jest.

One step zadowoli 99% klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Na moje to nie jest źle wyczyścił tylko spieprzył polerkę. Możesz się o tym łatwo przekonać traktując to zmywaczem do silikonu. jak pasta nie bata musi zejść. Ale na moje nie zejdzie (choć dla Ciebie lepiej żebym się mylił). Masz kolor czarny uni, na którym nie wprawiona ręka, polerką rotacyjną narobi hologramów aż miło. Jeśli to tylko hologramy to zjedziesz je sam pasta finishową i polerką dualaction. Jak nie masz to daj do dobrego studia autodetailingu jak wyżej zasugerowano. Zrób one stepa i zejdzie,a przy tym całe auto odzyska blask....gorzej jak przegrzał lakier rotacyjną. Wtedy może być trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.