Skocz do zawartości

Blacharz/lakiernik z Poznania lub WLKP


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym odnowić swoje, E36 mam do zrobienia kilka purchli na karoserii i dziura w podwoziu. Chciałbym żeby to było dobrze zrobione i mam tu do Was pytanie czy możecie mi kogoś polecić zaufanego najlepiej z okolic właśnie Poznania lub na terenie wielkopolski. Nie mogę znaleźć fachowca któremu bym mógł oddać auto. Liczę na Waszą pomoc. Na pewno każdy z Was przy swoich projektach musiał blacharza odwiedzić albo robił sam dobrą robotę to też proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka i niestety jeśli chodzi o blacharzy/lakierników to trudno znaleźć kogoś godnego polecenia. Kiedyś przeszukiwałem fora bmw (załamany "jakością" pracy mojego poprzedniego lakiernika) i znalazłem parę dobrych opinii o Gabryelskim na Łęborskiej w Poznaniu. Generalnie oddałem już mu 4 auta w tym moje e46 i za każdym razem prace wykonane na dobrym poziomie.. Widziałem też u niego e36 (całe malowane) oraz ostatnio gołe t4 w metaliku- też bardzo ładnie. Trudno oczywiście ręczyć za kogoś, szczególnie jeśli chodzi o lakierników natomiast na tą chwilę trzymam się tego. Jakość prac ok, a przy tym Pan jest uczciwy i słowny co lubię i szanuje. Jak chcesz to daj na priva to mogę szczegółowo opisać Tobie wykonane prace z jakimiś tam uwagami. Polecany też jest Guli custom, ale ten nie zajmuje się blacharką więc lipa i chyba bardziej polubił motory, ale może poleci zaprzyjaźnionego blacharza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.