Skocz do zawartości

Zderzaki i progi ///M pakiet do F10 sedan 2011r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, BMW F10 2011r sedan. Poszukuję zderzaków i progów, które nadadzą wygląd ///M. Z tego co wyczytałem są dwie drogi: pierwsza to pozmieniać wszystko na mpakiet bo zderzaki mają inne mocowania itd. Druga droga to kupić takie które będą wyglądać na mpakiet, ale będą pasować w miejsce fabrycznych zderzaków. Oczywiście wybieram opcję tańsza i łatwiejszą czyli wstawienie tych co będą pasować w miejsca fabryczne. Teraz pytanie do Was - czy znacie firmy, miejsca w internecie itd gdzie można dostać taki body kit? Tak żeby jakość była w miarę przyzwoita i pasowało to do auta wraz z estetycznie wyglądającymi szczelinami. Prosił bym o polecenie firm tych działających w internecie, ale jeśli ktoś zna takie które są tylko lokalnie i nie prowadzą działalności w internecie również.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Musi ci ktoś to powiedzieć, ale nie stać cię to się nie zabieraj o dupy strony za chińskibody kit co będzie odstawał.

To trzeba też porządnie polakierować, a nie szprajem bo taniej.

Nie możesz mieć jakości i szczelin i jeszcze tanio mieć zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi ci ktoś to powiedzieć, ale nie stać cię to się nie zabieraj o dupy strony za chińskibody kit co będzie odstawał.

To trzeba też porządnie polakierować, a nie szprajem bo taniej.

Nie możesz mieć jakości i szczelin i jeszcze tanio mieć zrobione.

 

A kto Ci napisał że ma być tanio? Nie masz pojęcia na co mnie stać a na co nie :) Napisałem "tańsza" opcja, nie tania. Wyciągasz nieco za daleko idące wnioski. Takich internetowych "znafffcuf" i mądrali jest pełno, a dobrze było by gdyby poziom w internecie w końcu wzrósł i wchodzily by tylko odpowiedzi wnoszące coś sensownego do tematu. Aczkolwiek zmienianie wszystkich bebechów w cywilnej wersji z mki jest dla mnie kompletnie bez sensu. Dlatego wole pasujące w fabryczne miejsca cywilnej wersji stylizacyjne z mpakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam problem. W BMW F10 wersji cywilnej miałem zwykly zderzak z przodu, kupiłem zderzak od mpakietu i dostałem do niego piankowy absorber. Dokładnie taki: https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7903991-absorber-uderzenia-gorny

Niestety wygląda na to że nie pasuje on bo nie idzie zbytnio założyć zderzaka. Czy potrzebuje takiego z wersji M5 żeby wszystko zagrało?

Dokładnie takiego? https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/8057219-absorber-uderzenia-srodkowy

Wygląda zupełnie inaczej niż ten z wersji cywilnej ale może tak ma właśnie wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.