Skocz do zawartości

E36 blacharka bez fuszerki - Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Po odebraniu auta z wymiany płynów i regulacji gwintu dowiedziałem się, że "ruda bierze progi i podłogę". Nie udało mi się uzyskać dokładniejszych informacji w jaki sposób je bierze, bo mechanik, który to zauważył nie był tego dnia w pracy.


Co do progów to jest to zaskoczenie, gdyż oglądałem je przy zakupie i nie wydawały mi się bardzo pożarte. W dodatku sprawdzałem wszystkie otwory na lewarek, a także podnosiłem auto oryginalnym i żadnego chrupania nie było.

Sytuacja bagażnika jest mi bliżej znana, gdyż krótko po zakupie zdałem sobie sprawę, że pod dywanem we wnęce na koło zapasowe gromadziła się wilgoć. Na obecną chwilę myślę, że to wina otworu wentylacyjnego nad akumulatorem, ale mniejsza o to. Z podłogą musiały być wcześniej problemy, gdyż środek był już wspawany, natomiast słabe zabezpieczeniew sprawiło, że pokrył się on warstwą rdzy i zasuszonego błota (niezła rzeźba swoją drogą).


Szukam warsztatu w Warszawie i okolicach, który byłby w stanie się tym zająć w odpowiedzialny sposób. Dzwoniłem już do jednego, ale zbyto mnie, gdyż najwidoczniej pomyśleli, że chcę im podrzucić gruza. Auto nie jest salonowe, ale jeżdżącym śmietnikiem również bym go nie nazwał.


Poniżej załączam zdjęcia podłogi (o zgrozo) oraz zdjęcie jednego z otworów na lewarek. Reszta wygląda podobnie.


blackhole.jpgpoint-of-jacking-off.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę przejmująca historia. Mój samochód nie jest twoim samochodem, więc do siebie nie równaj. Jeśli nie masz zamiaru wnieść nic konstruktywnego to daruj sobie te tyrady, bo z takim nastawieniem to najlepiej jeździj sobie Fiatem Pandą w leasingu, bo wyjdzie taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.