Skocz do zawartości

Wyczyszczenie lakieru po Metal Polish Auto Sol


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Taka sprawa czyszcząc wydech pastą Metal Polish Auto Sol. niechcący przejechałem pastą po zderzaku i jest po prostu taki ślad wielkości palca. Właściwie to jest jedynie widoczny jak samochód jest mokry, po prostu w tamym miejscu jest jakby inaczej mokry. Taki jakby ciut jaśniejszy jest. Nie jest to jakieś zatarcie czy coś takiego, ale po prostu taki jakby ciut inny odcień. Jestem to w stanie jakoś wyczyścić? Na myjni bezdotykowej nic nie pomaga, jakeis porady/>/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko spolerowanie pomoże. :/

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak pod względem technicznym o ile dobrze rozumiem to ta pasta dotykając lakieru jakby wypolerowała kawałek lakieru tak? I tak jakby jest pare cm lakieru wypolerowanego mocno i dlatego jest ślad po paście?


A co do tej polerki to wystarczy wypolerować to miejsce, czy trzeba cały element, czy nie wiem całe auto żeby to jakby się zrównało? Nie znam się na polerce więc, sorki jeśli głupie pytanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Bo tak pod względem technicznym o ile dobrze rozumiem to ta pasta dotykając lakieru jakby wypolerowała kawałek lakieru tak? I tak jakby jest pare cm lakieru wypolerowanego mocno i dlatego jest ślad po paście?

 

Tak, o to chodzi.

 

A co do tej polerki to wystarczy wypolerować to miejsce, czy trzeba cały element, czy nie wiem całe auto żeby to jakby się zrównało? Nie znam się na polerce więc, sorki jeśli głupie pytanie :P

 

Lepiej cały element, lepiej wtedy to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.