Skocz do zawartości

Sparkling Graphite Metallic LCI?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie, chcialbym przerobić swoją e90 pre-lci na lci. Pytanie do was, czy lepiej zlecic malowanie elementow lakiernikowi, czy szukać zadbanych w kolorze?

Następna sprawa jest taka, że posiadam kolor Sparkling Graphite Metalic, a żadnego elementu lci w takowym nie znalazłem (czyżby nie bylo w lci tego koloru?). Mnóstwo natomiast Spacegrau (podobny na zdjeciach), jednak to jest przecież inny kolor, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie znajdziesz takoego którego nie trzeba malować. Musiałby być na aucie. Jak kupujesz już ściągnięty element z jakiegoś szrotu, to chłopaki nie trzymają tego tak że się nie porysuje. Poza tym polecam kupować po oględzinach. Ostatnio kupowałem tylny zderzak do mojej jedynki, gdyż auto za mną nie zdąrzyło w korku zahamować i uderzyło z prędkością 5 km/h? A że to nie była jego pierwsza szkoda to postanowiłem wymienić. W okolicy obejrzałem 20 zderzaków opisanych na allegro jako "do malowania". 3/4 tych zderzaków było w gorszym stanie od mojego. Kupiłem w końcu w niezłym stanie i w kolorze. Myślałem że może uda się go założyć bez malowania. Niestety zderzaki są trzymane w większości na słońcu jeden przy drugim i mają spoto rys. Mojego nie udało się uratować, aby wyglądał akceptowalnie. Malowanie 300 zł z montażem i jest piękny. Kupuj kompletne elementy w dobrym stanie, bo sparkling Graffit robili chyba do 09.2008. Nie ufaj opisą z allegro:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.