Skocz do zawartości

Szukam lakiernika z okolic śląska


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.


Szukam dobrego lakiernika do pomalowania w całości siódemki e-38. Wszystkie listwy, listewki, ramki itp są ściągnięte i leżą w bagażniku, chcę oszczędzić nerwów i pracy lakiernikowi i sam sobie wszystko poskładam, zależy mi tylko na pomalowaniu i dopasowaniu wszystkich elementów takich jak maska, zderzaki, drzwi i klapa.

Dla zainteresowanych dorzucam (zupełnie za darmo! :norty: opowieść o mojej przygodzie z Siódemką :D


Trzy lata temu kupiłem BMW e-38 i postanowiłem ją doprowadzić do stanu fabrycznego. Ogarnięty silnik i osprzęt, prawie całe nowe zawieszenie, elektronika która szwankowała, cieknące węże, zbiornik paliwa pospawany, wypiaskowany i pomalowany, zregenerowane xenony, generalnie w auto wpakowałem kolo 10tys. :?

Jedyne co zostało mi do ogarnięcia to obszycie kiery, nowa podsufitka i przeszycie fotela kierowcy no i.... pomalowanie caaałej budy :(

Auto oryginalnie miało Diamantschwarz metallic natomiast jakiś artysta wpadł na pomysł żeby zmienić na czarny mat. Pomysł dobry ale... wyszło jak zawsze... :mad2:

Pod lakierem widać rysy po papierze ściernym, zacieki, przednia maska, tylna klapa i prawe przednie drzwi to była jakaś masakra... Tony szpachli! Wywalone wszystko i zastąpione elementami bez kitu. W ciągu pół roku auto było u 2 lakierników. Najpierw "Osiedlowy lakiernik z polecenia" wydzwaniał żeby przyjechać i porozbierać listwy z szyb, zderzaki itp Przyjechałem, dzień rozbierałem, po miesiącu zadzwonił, że nie pomaluje bo to za dużo roboty :evil:

Wkurw.... odebrałem auto zacząłem szukać profesjonalnego warsztatu który zrobi z niej cudo. Trafiła do profesjonalnego lakiernika z Jaworzna ul. Matejki który w ciągu 2 miesięcy zmatowił 5 elementów, wyciął przednią szybę i wspawał kawałek progu... :duh:

Ręce opadają... auto na lawetę i do garażu. Stoi teraz i czeka na Waszą pomoc. Jeżeli malowaliście auto i znacie kogoś ze śląska, małopolski lub okolic kto jest sprawdzony i zrobi to profesjonalnie to proszę o kontakt.


Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich fanatyków marki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.