Skocz do zawartości

[E92] Black Sapphire Metallic 475 / 475/9 różnica


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie, czy ktoś z was przerabiał już ten problem przy dobieraniu zderzaka w kolorze ? Rozkodowałem VIN - pokazuje mi w moim aucie lakier: Black Sapphire Metallic 475. Mam do kupienia zderzak - kolor Black Sapphire 475/9. Niestety nie wiem czy to będzie to samo. Wypowie się ktoś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...
Ta liczba po kolorze lakieru to numer odcieni danego koloru w tym przypadku 475, nie trzeba go rozkodowywać ponieważ numer powinien być na kielichu pod maska i tam również jest podany numer odcieni. Niestety raczej ciężko jest trafić żeby kolor idealnie pasował zwłaszcza jeśli auto ma z 10 lat grunt aby kod koloru był taki sam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
Nie odpowiem konkretnie na pytanie autora posta ale dodam od siebie, ze wymienialem w F31 uszkodzone drzwi 475 z 2013r na takie z 2016r i rożnią sie nieznacznie odcieniem. Przepolerowalem bok, zeby zniewelowac roznice ale niewiele to zmienilo.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że taki temat został założony. :)

Nie wiedziałem, że Black Sapphire Metallic ma jeszcze inne odcienie. Kiedyś spotkałem kolegę, który też miał beemkę w tym samym kolorze. Jakoś tak w rozmowie wyszło, że ma Black Sapphire Metallic.

Spojrzałem na swoją i zwątpiłem co ja mam za kolor, bo furak był już malowany. Niby na naklejkach mam też Black Sapphire Metallic, ale jednak bardziej połyskliwy. :)

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.