Skocz do zawartości

E60 hologramy na lakierze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zapytać o poradę oddałem auto do nałożenia powłoki ochronnej po odebraniu i jednym umyciu auta okazało się że są cholgramy po Polerce zaprowadzilem do poprawki niby poprawił nie myłem Auta dopiero po tygodniu po czym okazało się że znowu są cholgramy twierdzi że to moja wina ze zle auto umylem.poprawić nie chce kasy oddać nie chce swoją stronę z FB usunąć na olx jedynie zostało ogłoszenie nie wiem co mam z tym zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hologramy to znak rozpoznawczy fachowcow ktorzy za okazyjna cene robia korekte lakieru :wink: sprobuj jakims dobrym clinerem jesli by nie poszlo napewno pomoze dobra i fachowa polerka :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem menzernie PP ULTRA. Najgorsze jest to że gość zniszczył lakier. I raz pisze że coś mu nie poszło chce się dogadać to mówię mu że oddasz mi kasę i kwita to on że mi poprawi mówię mu że już poprawiałes trzeci raz nie oddam ci auta. I raz pisze że się uczy dopiero że mu nie poszło drugi raz że to moja wina bo źle umyłem samochód i tak w koło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Z tego co mi wiadomo gość zrobił taką fuszerkę na odwal co się sam przyznał mówił że nie polerowal całego auta może i dobrze i mówi że nałożył wysokiej klasy wosk w co nie wierzę bo po zwykłym opłukaniu szlaufem zszedł po jednym dniu. Sprawa ma się tak że nadal mam auto w hologramach wykonawca twierdzi że to nie on że za chemię na myjni nie odpowiada kasy mi nie odda bo nie mam paragonu i jak to powiedział guwno mu zrobię. Sprawa zajmuje się adwokat miał wysłać pismo na sam początek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobione właśnie adwokat zajmuje się sprawa.

Chciałem się dogadać nie chce ok jeszcze krzyczał nie masz paragonu guwno mi zrobisz i nie dzwon do mnie bo podam cie do sądu o nękanie. To jak by ktoś mi w mordę dał zniszczył mi samochód wzią pieniądze i i tak się zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
nie wciskajcie kitu. Hologramy są naturalnym zjawiskiem po polerce pastą mocno ścierną. Aby je usunąć należy popieścić lakier miękką gąbką oraz pastą o mniejszej ścieralności.

OK, ale jak kupujesz usługę to całą a nie połowę czy 1/3 lub 1/8.


No ale temat śmieszny, na poziomie niestety naszego narodu.


TANIO

TANIO

TANIO


sąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio

Tanio

Nie było tak tanio ogłoszenie znalazłem na olx zadzwoniłem i mówię że chce zabezpieczyć auto ceramika jaki koszt. To odpowiedział że obejrzy auto wtedy zrobi wycenę tak było tyle że ceramika badz dobrej jakości wosk nie schodzi po pierwszym myciu. Jak by się nie zachowywał jak nie powiem kto bo wciska kit ze na myjni mi zniszczyli lakier on się pod tym nie podpisuje potem jak mu ppowiedzialem zeby zwrocil Mi pieniadze i pojade do kogos innego to ON że nie mam paragonu i guwno mu zrobię a kasy mi nie odda i jak jeszcze raz zadzwonie to poda mnie do sondu o nekanie za te ostatnie słowa poszedłem do adwokata a zadzwonilem do niego dwa razy ale nie bylo z kim rozmawiac. chciałem się dogadać tylko też napisał mi wiadomość że mu nie poszło tym razem ale nie zaproponował nic od siebie jak można to naprawić i ciągle coś wciska ze za mocną chemia na myjni on nie odpowiada gdzie klijent myje auto i nie mówcie że klijenta wina bo myślałem że jadę do profesjonalisty ogłoszenia strona internetowa nazwa firmy a okazało się że nie ma firmy że wszystko robi pod blokiem z kod mogłem wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza problem w tym że znalazłem na olx ogłoszenie jako wielką firma autodetalingowa zadzwoniłem zapytałem o cenę powiedział że musi obejrzeć auto ok umówiliśmy się na miejscu mówię chce powłokę ceramiczną ile 800zl ok zostało auto w rzeczywistości nie zrobił nic na auto nałożył tylko wosk co po kilku myciach zszedł kij z tym myślę ale jak zobaczyłem do słońca jak wygląda lakier to się wkurzyłem i nie widzę tu swojej winy pojechałem do studia a że na takie trafiłem nie profesjonalne tego nie wiedziałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili to pewnie tak.

Szybka polerka srednioscierna Manzerna, bez żadnego glinkowania itp, mam nadzieję że wytarcie pozostałości pasty polerskiej :) i nałożenie ceramiki z Ali za 9$ która jest gorsza od dobrego syntetycznego wosku.

Szybka Polerka z myciem auta to ok 3-4h, I powłoka ok 1h. I mamy efekty.

Niech ktoś ci to jeszcze raz spoleruje samym finishem, i nałóż dobry wosk, soft99. I będziesz zadowolony.

A jeśli wykonawca nie chce dobrowolnie, powiedz że naslesz policję podatkową... Wiec lepiej żeby oddał za usługę i naprawił szkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.