Skocz do zawartości

Plamy na jasnej tapicerce X1 E84


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z jasną tapicerką w X1 e84 2010 r. Co jakiś czas wychodzą mi liczne plamy na wszystkich siedzeniach jakby od jakiś zacieków. Prałem już kilkurotnie tapicerkę i za jakieś czas znowu wychodziły plamy, a nie było to związane np z zalaniem albo ubrudzeniem. Czy ktoś miał już taki problem? Czy należałoby zaimpregnować po kolejny praniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impregnat czy jakas odrzywka jest konieczna po kazdym wyczyszczeniu skory :wink: ciezko bez zdjecia cos doradzic ale jakich srodkow uzywasz do czyszczenia i konserwacji skory :?: polecam cos z colourlock jesli masz brudna skore lup glipton tu masz lepsze zabezpieczenie :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

rikooo, z czego wywnioskowałeś, że chodzi o skórę?


patryk_2212, wg mnie miałeś źle wypraną tapicerkę (przemoczoną i/lub niewystarczająco wypłukaną).

Niestety ogarnięcie tego teraz będzie mega trudne.

Niemniej, jeśli chcesz zastosować jakikolwiek impregnat to i tak musisz po raz kolejny porządnie wszystko wyprać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, ze nic nie pomoże... to moje pierwsze auto z jasna materiałową tapicerka, po wypraniu, zaimpregnowalem środkiem z górnej półki detalingowej, co to miał powstrzymywać wnikanie brudu i wody.... po pół roku tapicerka wyglądała prawie jak przed praniem, fakt ze mam dwójkę małych dzieci, co to sobie jedzą i piją podczas jazdy.... :wink:

A tragedia to już fotel kierowcy, ktory przejmuję kolor jeansów w ktorych zazwyczaj chodze..... przecież nie będę prał foteli co pól roku

Obecnie jestem na etapie wymiany tapicerki na skórzaną... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soryy chlopaki moj blad :oops: najlepiej jakbys wrzucil foto :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
rikooo, z czego wywnioskowałeś, że chodzi o skórę?


patryk_2212, wg mnie miałeś źle wypraną tapicerkę (przemoczoną i/lub niewystarczająco wypłukaną).

Niestety ogarnięcie tego teraz będzie mega trudne.

Niemniej, jeśli chcesz zastosować jakikolwiek impregnat to i tak musisz po raz kolejny porządnie wszystko wyprać.

 


Też mi sie zdaje, że chodziło o źle wypraną tapicerke :/ Dużo roboty przed tobą. Nie wiem w sumie czy jak to wypierzesz kolejny raz to tak bezproblemowo sie tego pozbedziesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.