Skocz do zawartości

Przyciemnianie szyb i jazda bez dowodu?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak bardzo przyciemnisz to możesz mieć problem na stacji diagnostycznej. Kiedyś przymykali u mnie diagności na to oko.Teraz się zmieniło i nie podbijają już dowodów (przykład mam od dwóch kolegów) . W E46 przyciemniłem wszystkie najsłabszą folią i wyglądało to bardzo fajnie i problemów na przeglądach nie miałem.

Dlatego na Twoim miejscu bym raczej nie kombinował z mocnym przyciemnieniem i jazdą bez dowodu,ale to Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawy teraz temat ma warsztacie.

Klientka przyjechala rozbita civic i likwiduje szkode w ramach ubezpieczenia OC sprawcy.

Miala przyciemniane szyby z przodu, policja wlepila mandat i zabrala dowód. TU przylepiła sie o to i uwaza ze przyczyniała sie do szkody i chce wyplacic 50% wartosci naprawy.

Oczywiście TU racji nie ma, w sadzie wygrasz ale ile sie na latasz i nerwów stracisz to twoje przez głupie szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciemniaj szyby i nie mysl o tym co moze byc popierwsze jak cie zatrzymaja musza miec miernik a to naprawde rzadko sie zdarza smigam juz 10 lat z ciemnymi szybami z przodu drapalem raz przy karabinierze zeby nie pozbyc sie dowodu :wink: stracisz dowod musisz zrobic przeglad to 100 a za 2 przyciemnisz na nowo oczywiscie przyciemnij jakims semsownym tonem :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest tego typu iż chciałbym aby były czarne tak aby pasowały pod lakier i żeby nie było mnie widać z zewnątrz o przegląd się nie martwię to nie problem po żadnych sądach też się nie będę bujał i nie wyciągam żadnych odszkodowań nie zależy mi na kasie. Chodzi mi jedynie o to żeby nie tracić czasu na jakieś drapanie foli i robienie za dwa dni tego samego bo to bez sensu . A druga sprawa nie chce jaj że będę 300 km od domu i jakiś debil zatrzyma mnie i zabroni jazdy albo wezwie jakąś lawetę. Ewentualnie słyszałem o jakiejś metodzie dymienia i że niby z tym niema problemów tylko jak to wizualnie wygląda? Albo zapytam w ten sposób czy jest jakakolwiek metoda na to żeby mieć takie szyby że nie będzie mnie widać z zewnątrz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest tego typu iż chciałbym aby były czarne tak aby pasowały pod lakier i żeby nie było mnie widać z zewnątrz o przegląd się nie martwię to nie problem po żadnych sądach też się nie będę bujał i nie wyciągam żadnych odszkodowań nie zależy mi na kasie. Chodzi mi jedynie o to żeby nie tracić czasu na jakieś drapanie foli i robienie za dwa dni tego samego bo to bez sensu . A druga sprawa nie chce jaj że będę 300 km od domu i jakiś debil zatrzyma mnie i zabroni jazdy albo wezwie jakąś lawetę. Ewentualnie słyszałem o jakiejś metodzie dymienia i że niby z tym niema problemów tylko jak to wizualnie wygląda? Albo zapytam w ten sposób czy jest jakakolwiek metoda na to żeby mieć takie szyby że nie będzie mnie widać z zewnątrz?

A co ty wstydzisz sie pokazywac publicznie czy jak :D

Nie chodzilo mi o wymuszanie odszkodowan a o sytuacje w ktorej ktos tobie rozwali auto a ty przez glupie szyby bedziesz sie włuczył po sądach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Nie zdziw się jak przy nocnej kontroli drogowej tajniacy wyciągną Cię z auta i położą na glebie skutego kajdankami bo im się czarne BMW z zabitymi folią szybami skojarzy z "poszukiwanym" pojazdem. :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Rozmawiałem z ziomkiem, który fachowo przyciemnia szyby. Zazwyczaj ludzie przyciemniają boki na 80 %, a przód na 30 % co rzuca się w oczy przez widoczne odciecie. Proponował boki na 50 % a tylna na 80. Wygląda to jak fabryczne przyciemnienie, nie rzuca się tak w oczy podczas kontroli i przede wszystkim efekt jest ładny. Jeździ tak kilka lat i nie miał problemow. Sam na wiosnę będę chciał przyciemnić w taki sposób szyby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.