Skocz do zawartości

[F30] naprawa po wypadku


Rekomendowane odpowiedzi

Ale że co?

90% samochodów na portalach jest po większych lub mniejszych przygodach blacharsko-lakierniczych.

100% samochodów na handel za stanów wyglądało co najmniej tak.

Nawet kupując samochód w Polskim salonie nie masz gwarancji na to, że nie był uszkodzony.

Facet idzie w niektórych momentach na skróty. To fakt. Ale te naprawy są i tak o niebo lepiej zrobione niż to co zenki w wiejskich stodołach handlarzom robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teoretyzuj aż tak. Moje auta ze Stanów są po bardzo delikatnych kolizjach, gdzie często nawet poduchy nie strzeliły, nie interesują mnie w ogóle takie rzeczy jak Arthur w większości naprawia. Ja szukam typu jak ktoś obtarł się o słupek, płot, wjechał w krawężnik, brak kluczyków itp. Same pierdoły. Fakt auta kosztują więcej ale czuję się o niebo lepiej niż cwaniaki co kupują wraki które nie powinny być naprawiane. Znam też wielu innych ludzi którzy robią podobnie. Ale znam też ten drugi typ.

Swoją drogą Arthur jest chyba ich miszczem :lol: Uwielbiam oglądać jego filmiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tznton wrzucasz wszystkich do jednego worka. Z US można kupić samochód po niewielkiej stłuczce, a można kupić po czymś takim jak to F30. Ja troszkę kupuję dla ludzi i dla przykładu podam, że można mieć F30 2015 za 11 000$ a można mieć za niecałe 3000S (i tak znacznie lepiej wygląda jak ta od Tussika). Wszystko zależy od tego czego klient oczekuje i czym będzie jeździł/co będzie sprzedawał. A z drugiego worka mógłbym wrzucać tutaj bardzo dużo fajnych fotek samochodów z Niemiec, Szwajcarii, Belgii czy Francji. Teraz mój blacharz wstawia cały tył w F10 535d 2014r M Pakiet. Mam na myśli obie ćwiartki i podłoga cięta na kanapie.

Powiem więcej. Przy nowych samochodach, które w Polsce swoje kosztują te sprowadzane z EU są zazwyczaj mocniej uszkodzone jak te z US. Oczywiście pod warunkiem, że nie mamy możliwości korekcji przebiegu. Powód jest prosty. Tak samo uszkodzone auto z Europy wychodzi około 20-30% drożej niż identyczne z US.

 

Jak ktoś sie pobędzie przez pewien czas w tym środowisku to może tego nie zrozumie. Tak mi się wydaję. Na fanpage'u na fb BMW CHECK czyli Draya czasem można spotkać jakieś cuda z EU. Proszę zobaczyć jak te samochody wyglądały bo wyglądały podobnie jak to F30. Tylko problem jest taki, że w przypadku tych samochodów zdjęcia są wielką rzadkością i wszyscy będą mówić, że na 100% bezwypadek bo lakier się zgadza.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Znajomy blacharz i lakiernik robią masę aut europejskich co wracają spowrotem za granicę i są to auta do 4-5lat max. Wypadki miały konkretne,często podłużnice patrzyły w różnych kierunkach, nie mówiąc o cwiartkach. A na koniec idą jako bezwypadkowe do Niemiec, Belgii itp. bo miernik nic nie wskazuje.

Co do US to dokładnie zależy czego szukamy.

Uwierz Mariuszowi on się zna na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że co?

90% samochodów na portalach jest po większych lub mniejszych przygodach blacharsko-lakierniczych.

100% samochodów na handel za stanów wyglądało co najmniej tak.

 

 

za takie teksty powinien być ban

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.