Skocz do zawartości

powłoka ceramiczna/detailing Gliwice


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Z zakończeniem zimy chciałem zabrać moje BMW do salonu, w którym odpowiednio zajmą się lakierem oraz nałożą powłokę. Jestem z Gliwic, ze Śląska i miejsce, które zajmuje się takimi rzeczami jak powłoki i detailing w moim mieście to Bracia Pietrzak: http://www.braciapietrzak.pl/uslugi/powloka-ceramiczna. Jednak przed skorzystaniem z ich usług chciałem się zapytać, czy ktoś z Gliwic albo okolic (albo jakiegokolwiek krańca Polski :D ) coś u nich już robił i jaki był tego efekt? Jakieś opinie? Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie można oceniać książki po okładce ale nie wiem czy widziałeś ich nowe studio ? Poza ceną to pewnie jest bardzo OK. Myślę jednak, że jak dobrze poszukasz to jakościowo zrobisz tak samo dobrze za połowę tej ceny (no może -35-40%). Położenie powłoki ceramicznej tak naprawdę nie jest trudne :D , wystarczy przestrzegać zaleceń producenta, o wiele ważniejsze i trudniejsze jest dobre a nawet bardzo dobre przygotowanie powierzchni pod aplikację takiej powłoki. Warto zrobić porządną korektę lakieru (kilku etapową) przed zabezpieczeniem :8) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Dzięki za odpowiedź. Nie no oczywiście zrobiłem rozeznanie jak to samemu ogarnąć i jakie są koszta w porównaniu do tego jak samemu się wykona taką usługę a jak ktoś to zrobi. Tylko jak chyba w każdej dziedzinie życia najnormalniej w świecie nie mam czasu na takie rzeczy, przygotowania i wykonanie takiego detailingu samemu. Chciałem to zlecić jakieś lokalnej firmie bo przynajmniej jakby coś było nie tak mam na kogo zwalić a nie obwiniać siebie oraz własne, słabe przygotowanie do tematu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Dzięki za odpowiedź. Nie no oczywiście zrobiłem rozeznanie jak to samemu ogarnąć i jakie są koszta w porównaniu do tego jak samemu się wykona taką usługę a jak ktoś to zrobi. Tylko jak chyba w każdej dziedzinie życia najnormalniej w świecie nie mam czasu na takie rzeczy, przygotowania i wykonanie takiego detailingu samemu. Chciałem to zlecić jakieś lokalnej firmie bo przynajmniej jakby coś było nie tak mam na kogo zwalić a nie obwiniać siebie oraz własne, słabe przygotowanie do tematu :P

 

Mogę Ci polecić MRC Detailing mają studio w Szopienicach (Katowice), Miller Detailing Ruda Śląska, kilku naszych klientów robiło u nich samochody i zawsze wszystko było super + że cenowo odbiegają na korzyść od np. Braci Pietrzak czy Detail Kinga w K-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.