Skocz do zawartości

Odświeżenie auta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Przymierzam się do odświeżenia swojego bmw f30.

Zależy mi na usunięciu mikro rys od piasku i myjni automatycznej. Dodatkowo chciałem nałożyć powłokę ceramiczną na lakier i szyby.

Za pakiet mycia(kompleksowe) + korekty lakieru + powłoki chciałbym wydać max 2-2,5k.

Poleca ktoś miejsce w Warszawie, gdzie zrobią taki zabieg w podanym zakresie cenowym a co najważniejsze, zrobią to dobrze?

 

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

forum kosmetykaaut.pl

 

Znajdziesz tam realizacje danych firm i po nich wybierzesz tą najlepszą firmą. To chyba najlepsza wizytówka.

 

Mimo wszystko, będzie ciężko, bo jest tam kawał pięknej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum kosmetykaaut.pl

 

Znajdziesz tam realizacje danych firm i po nich wybierzesz tą najlepszą firmą. To chyba najlepsza wizytówka.

 

Mimo wszystko, będzie ciężko, bo jest tam kawał pięknej pracy

 

Dokładnie jak napisał kolega powyżej, jeżeli masz trochę czasu i samozaparcia to zrobisz wszystko sam za 1/3 tej kwoty - warunek to maszyna polerska rotacyjna albo DA. W razie czego pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chce zrobić ładnie to polerka np. Krauss P7 700 zł, pasty 100 zł, pady (duże i małe około 150 zł), BP duże i małe 100zł, mikrofibry 30 zł. Powłoka ceramiczna najwyższej jakości kosztuje na takie F30 ponad 2000 zł ale niewiele firm ma do niej dostęp. Mówię o na przykład Ceramic Pro 9H, a nie kwarcach, które nazywają ceramikami :D

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

 

Rozumiem, że samemu taniej wyjdzie, ale nie chce zrobić tego źle( główna obawa przed polerką). Poza tym prowadząc firmę, wliczam swój czas jako robocizna, a sami dobrze wiecie, że wypicowanie całego auta, trwa dobre kilkanaście godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki za odpowiedzi.

 

Rozumiem, że samemu taniej wyjdzie, ale nie chce zrobić tego źle( główna obawa przed polerką). Poza tym prowadząc firmę, wliczam swój czas jako robocizna, a sami dobrze wiecie, że wypicowanie całego auta, trwa dobre kilkanaście godzin.

 

To nie wyjdzie taniej skoro swój wolny czas przeliczasz na złotówki.

Owszem, jeśli boisz się że zrobisz to źle - przy pierwszych razach jest takie ryzyko (choć myślę że minimalne...sam robiłem nie raz i tez kiedys zaczynalem) to oddaj to w ręce fachowców.

 

Myślę że z nałożeniem wosku, czyszczeniem wnętrza będzie to koszt ok. 2000zł.

Jak z Ceramiką to pewnie ze 3500zł wyjdzie (jak ktoś wyżej zauważył)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma sensu sprowadzać tematu, do wymiany zdań w niepotrzebnej dyskusji.

Cieszy mnie fakt, że ktoś zaproponował alternatywną drogę wykonania prac.

Znalazłem w Warszawie shinefactory. Za full pakiet czyszczenia( zew. i wew.) + korekty lakieru + zabezpieczenia najważniejszych elementów + ceramika na całe auto (OptiCoat Professional 9H++ )

koszt 2900 - wydaje się być całkiem sensowną ceną za 3 dni roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie, nie ma sensu sprowadzać tematu, do wymiany zdań w niepotrzebnej dyskusji.

Cieszy mnie fakt, że ktoś zaproponował alternatywną drogę wykonania prac.

Znalazłem w Warszawie shinefactory. Za full pakiet czyszczenia( zew. i wew.) + korekty lakieru + zabezpieczenia najważniejszych elementów + ceramika na całe auto (OptiCoat Professional 9H++ )

koszt 2900 - wydaje się być całkiem sensowną ceną za 3 dni roboty.

Przy takich usługach cena idzie w parze z jakością.

Będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam.

 

Przymierzam się do odświeżenia swojego bmw f30.

Zależy mi na usunięciu mikro rys od piasku i myjni automatycznej. Dodatkowo chciałem nałożyć powłokę ceramiczną na lakier i szyby.

Za pakiet mycia(kompleksowe) + korekty lakieru + powłoki chciałbym wydać max 2-2,5k.

Poleca ktoś miejsce w Warszawie, gdzie zrobią taki zabieg w podanym zakresie cenowym a co najważniejsze, zrobią to dobrze?

 

Dzięki za odp.

 

Wpadnij do nas do Bawarii Motors na czerniakowską, forumowicze mają dobry rabat na usługi car-spa

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przymierzam się do odświeżenia swojego bmw f30.

Zależy mi na usunięciu mikro rys od piasku i myjni automatycznej. Dodatkowo chciałem nałożyć powłokę ceramiczną na lakier i szyby.

Za pakiet mycia(kompleksowe) + korekty lakieru + powłoki chciałbym wydać max 2-2,5k.

Poleca ktoś miejsce w Warszawie, gdzie zrobią taki zabieg w podanym zakresie cenowym a co najważniejsze, zrobią to dobrze?

 

Dzięki za odp.

 

Wpadnij do nas do Bawarii Motors na czerniakowską, forumowicze mają dobry rabat na usługi car-spa

 

 

O jakich usługach mówisz konkretnie? Tzn. chodzi mi bardziej jakie zabiegi wchodzą w usługę car spa. Zgłoś się do mnie na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2900zł za kilkuetapową korektę i zabezpieczenie lakieru ceramiką , felg, reflektorów i szyb to wg mnie bardzo dobra cena. Na Śląsku bywa i drożej a wiadomo stolica to stolica :wink: . Nie wszyscy klienci studiów detalingowych są świadomi ilu produktów trzeba użyć aby doprowadzić auto do ładu i składu no i przede wszystkim zrobić to dokładnie i skrupulatnie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Gdyby ktoś się zastanawiał na czym stanęło, to ostatecznie wybrałem shinefactory w Warszawie. Jutro jadę odebrać auto(stało od środy), ale efekt przewyższa moje oczekiwania.

Łączna kwota, to 3500 zł, po sporym upuście. Mimo wszystko efekt wart większych pieniędzy.

 

link do galerii: https://wetransfer.com/downloads/b0556b997f7ac5e047a885b2df4cbb9320170205162828/e20617

 

efekt finalny:

 

0644a3d65e21b.jpg

 

Można polecić ich na forum w odpowiednim dziale? nie chce robić czegoś niezgodnego z regulaminem, chętnie przyjmę odpowiednie linki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.