Skocz do zawartości

Naprawa lakiernicza Warszawa-który serwis BMW polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba znalazłem warsztat godny polecenia. Piszę chyba bo na razie byłem i tylko rozmawiałem o swoim aucie. Cena naprawy dość konkretna ale czego się nie robi dla swoich niuniek :)

Warsztat ma autoryzację napraw powypadkowych od między innymi KPI Retail Sp. z o.o.

 

Mowa o http://www.janicar.pl zna ktoś ?

 

Strona www bardzo skromna ale warsztat robi bardzo dobre wrażenie. Używają materiałów firmy Glasurit. Polecała mi jego firma,, gdzie robiłem polerkę i kosmetykę jako jeden z dwóch najlepszych wg ich zdania w Warszawie. Drugi punkt to Honda Wyszomiski na Parowcowej. Ktoś zna i ma swoje zdanie o tych warsztatach ?

 

 

Janikar znam lepiej, a Hondę tylko z opowiadań ...

W Janikarze naprawialismy parę samochodów firmowych - prawie zawsze wszystko OK. Raz tylko - przy naprawie A3 - nie przyłożyli się, ale ten blacharz już u nich nie pracuje. Z innej A4 schodził lakier ze spoilera zderzaka -to poprawili bez problemu. Robią konkretne fury z Połczyńskiej (porche, audi, vw, bentley) i mają ich autoryzację.

Co do Hondy na Parowcowej - ze 12 lat temu kolega naprawiał blacharsko Concerto - schrzanili roborę po całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

No tak ale tam w Hondzie na pewni już nie pracują ci sami ludzie co 12 lat temu.

 

Polecałeś mi Bawarie na Czerniakowskiej a czy stawiając obok siebie Janicar, którego również znasz i Bawarię co polecasz ?

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale tam w Hondzie na pewni już nie pracują ci sami ludzie co 12 lat temu.

 

Polecałeś mi Bawarie na Czerniakowskiej a czy stawiając obok siebie Janicar, którego również znasz i Bawarię co polecasz ?

 

 

W Janikarze moi szefowie naprawiali i S-klasę, i CL. Nie narzekali - a są wybredni.

Bawaria to ASO .

 

Osobiście wybrałbym Bawarię.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Odświeżam temat. Ktory Warszawski serwis BMW mozecie polecic do wykonania naprawy lakierniczej?

 

 

Dobry warsztat od napraw powypadkowych, lakierniczych, blacharskich w Warszawie mogę Ci polecić jakby co: http://www.likwidacja-szkod.waw.pl/

 

Zartujesz prawda? :D

Poza marketingiem nie robią nic dobrze! Parę lat temu nadziałem się na ich wszechobecny marketing i zaufałem internetom. Naprawa samochodu to był jeden wielki koszmar! Wtedy nazywali się jeszcze sztukalakierowania

 

Jeśli miałbym polecać to tylko Super Plus. 2 lata temu naprawiałem swoją F10 po grubej bombie. Szybko, sprawnie i na czas. Jakość ekstra. Niedawno robiłem u nich pierdołe z OC. Dostałem odszkodowanie 2000 a zapłaciłem za naprawę 7 stówek. Jedyny minus to że przenieśli się na Białołękę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.