Skocz do zawartości

Plasti Dip - mój pierwszy raz.


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe powiem szczeze ze ten plastic dip na skarpetkach mojego syna tez sie dobrze sprawdza ciagle sie wywracal bez kapci wiec mu kilka par zrobilem dipem od spodu dziala swietnie :) ale tez bede probowal na nerkach w swojej jedynce zobacze jak wyjdzie dam foty. tylko niewiem jaki kolor kupic mam grafitawa 1nke wiec albo czarna dip kupie ew poszukam jakiegos grafitowego :) na lato robie felgi na czarno :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat felg plastidipem bym nie robił. Po pierwsze dosyć wysoki koszt, po drugie wytrzymałość średnia a jak przedyskutować to według mnie trzeba od nowa felge robic.

Chyba, ze chcesz sprawdzic jak bedzie wygladac, ale tak to tylko malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
Fajna zabawa z tym specyfikiem. Kupiłem sobie puszeczkę : ) Fajnie się tym maluje ale nadal mam wątpliwości czy to będzie takie wytrzymałe.

 

Ja mam juz 3 miesiące na nerkach i nawet jednego odprysku nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 lata później...

Witam Panowie

 

Jak poczytałem wasze wypowiedzi na temat Plasti Dip, to az postanowiłem sie zarejestrować i dodać kilka słów

 

Maluje auta Plasi Dip juz dwa lata i zrobiłem ich kilkadziesiąt . Jeżeli ktoś kupi puszkę w sprayu i pierwszy raz ma do czynienia z produktem to co taka osoba może wiedzieć ? Jeżeli ktoś kładzie 4 warstwy ? TO W ZYCIU TO SIE TRZYMAĆ NIE BĘDZIE

Na auto średniej klasy (wielkości np Opel Astra) Potrzebujemy przynajmniej 6-7 Litrów Bazy oraz 4-5 L Perły ( właściwego Koloru) a najlepiej jeszcze Ostatnia warstwę rozcięczyć rozpuszczalnikiem Ksylenowym w proporcjach 25% Ksylenu 75% Plasti Dipa . Długo schnie, ale gładkie jak lakier .Przy nakładaniu ostatniej warstwy tzw wylewaniem Proponuje użyć dyszy przynajmniej 1.8 lub nawet 2. Piękny Efekt I Wtedy mycie jego jest dużo łatwiejsze .

 

Jeśli jest Dobrze przygotowana powierzchnia i odpowiednia ilość warstw to nie ma możliwości zeby jakikolwiek Karcher tego ruszył .

 

Nikiel owszem, to jest coś czego sie w sumie nic nie trzyma . ALe stosuje sie środek IPA przed malowaniem i plasi dip trzyma sie jak cholera .

 

Wymalowane dobrze auto posłuży na parę ładnych lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.