Skocz do zawartości

spłaszczenie ścięcie kierownicy i obszycie skórą alcantarą


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od tego co potrzebujesz i jakie masz auto. Można kupić niby taką oryginalną kierownicę MPerformance;

https://www.google.com/search?q=kierownica+mperformance&rlz=1C1MSIM_enPL857PL857&oq=kierownica+mperformance&aqs=chrome..69i57j0i10l5.4981j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

ale jest delikatnie spłaszczona na dole. Jak chcesz taka mocno spłaszczoną to musisz dać do firmy co zajmuje się przebudową kierownic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy w jakiej firmie zrobisz kierownicę. jak zrobisz w najtańszej co to robią z gipsu i obszywają to sama ci się rozleci po roku może po dwóch latach. Jak zrobisz w porządnej firmie co ma doświadczenie "renomę" to będziesz miał bezpieczną kierownicę na lata. Tylko pamiętaj, że dobra kierownica z dobrej firmy to nie będzie niska cena. Jak to mówią jakość swoją cenę ma. Ale pewnie o tym wiesz bo jeździsz BMW :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo poświęciłem trochę czasu i pare firm przerabiających modyfikujących kierownice znalazłem, ale która z nich będzie dobra??? Rozpiętość cenowa między różnymi firmami za przerobienie takiej samej kierownicy jest ogromna. Brać najtańszą to strach bo nie wiadomo co to będzie, najdroższa tez niekoniecznie musi być najlepsza.

Znacie macie polecicie jakaś sprawdzoną firmę co przerabia kierownice???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz namiar na jedną z najlepszych polskich firm odnośnie modyfikacji kierownicy: maximonia.pl - przy zachowaniu jeszcze rozsądnej ceny.

 

Też miałem okazję skorzystać z usług tej firmy i z czystym sumieniem dołączam pozytywną opinię o nich. Na duży plus fachowość i doradztwo co i jak zrobić, aby nie przekombinować i niepotrzebnie nie przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem oferty kilku firm i rzeczywiście ta polecana przez was firma maximonia wydaje się mieć najlepszy stosunek jakości do ceny. Na pewno nie najtańsza (ceny średnie w porównaniu do konkurencji) ale i nie najdroższa, ale biorąc pod uwagę ich projekty i przede wszystkim same dobre opinie na różnych forach (nie tylko BMW;) wydają się być dobrą opcją odnośnie przerobienia kierownicy. Mam tylko trochę wątpliwości, bo nigdy nie miałem do czynienia z kierownicami z włókna węglowego (bardzo mi się podobają), jak to ma się w praktyce do uszykowania auta na co dzień? Ktoś ma taka kierownicę z carbonu w swoim aucie? Wygodnie się z tym jeździ? I jeszcze kwestia alcantary na bokach czy to trwałe rozwiązanie na kierownicy ? Czy lepiej obszyć kierownice skórą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbon = włókno węglowe na kierownicy jest ładnej ale mniej komfortowe od skóry czy alcantary dlatego boki kierownicy tam gdzie przeważnie trzymamy ręce, robi się przeważnie ze skóry lub alcantary.

Co do obszycia kierownicy skóra lub alcantarą, to kwestia gustu co ci się poprostu bardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

I niestety h... bombki strzelił. Kierownica super i extra, tylko nie wiedziałem, że łopatek nie da się przełożyć, no i mam teraz kierownice do sprzedania.

Jak ktoś zainteresowany to do sprzedania za 1400 zł

Kierownica ta pasuje do modeli BMW:

Seria 5: F07, F10, F11

Seria 6: F06, F12, F13

Seria 7: F01, F02

Kierownica robiona chyba w najlepszej w tej chwili firmie w Polsce http://www.maximonia.pl więc jest zrobiona profesjonalnie.

Jak macie jakieś pytania to piszcie.

Poniżej zdjęcia kierownicy do sprzedania:


image;s=1000x700


image;s=1000x700


image;s=1000x700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.