Skocz do zawartości

Aktualizacja i kodowanie e39


wojtek123411

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie potrzebuję się dowiedzieć jak mogę i czym najlepiej zaktualizować sterowniki w bmw e39 i wykodować egr. Mam 19 lat i dopiero się uczę więc proszę o wyrozumiałość.

Pacjent e39 525d m57 163km 120kw sedan automat. Do aso nie mam zamiaru wieźć, wyczytałem, że mogę to zrobić WinKFP lub ISTA p jeśli chodzi o aktualizację sterowników. Tylko domyślam się że tam zrobię aktualizację sterowników silnika i skrzyni o ilę wcześniej dowiem się jakie mam żeby wybrać dobrze w WinKFP a co zresztą modułów? Jest sens robić reszte aktualizacji czy tylko silnik i skrzynia. I wykodować egr lub ustawić jego przepustowość na 20% mogę podobno DISEM, NCSEM, LUB ISTĄ D.

Lecz z wymienionych posiadam tylko pasofta i inpę ncsa chyba też razem z instalacją inpy ale nie włączałem go jeszcze, żeby nie napsuć wszystko powoli się nauczę ;<. Egr mam zaślepiony i wstawioną flanszę do kolektora. Wywala błąd egru i mam problem z aktualnym i docelowym przepływem powietrza, stawiam, że przepływka padnięta + zawyżona wartość przez egr. Chcem swoją beemke ogarnąć na Tip top żeby mi posłużyła przez młode lata mam nadzieje, że mi pomożecie dziękuje z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.