Skocz do zawartości

Icom problem z połączeniem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kupiłem na alli icoma razem z HDD.

Dysk włożyłem do kompa i powinno śmigać wszystko z miejsca a nie działa.

Karta sieciowa i wifi nie działała ze względu na złe sterowniki działały tylko dwie karty wirtualne vmware(ip maske miał ustawione) ale przez nie i tak nie mogłem się połączyć.Zainstalowałem sterowniki do kart lecz nie pomoga, nawet z internetem się połączyć nie mogę.(Rozwiązywanie probemów wywala mi "DNS nie istnieje" )

Pytanie mam jak mam głowicę icoma to mam się łączyć przez te karty sieciowe vmware ? czy przez normalną ?

Dobrze rozumiem, że karty mi nie działają, bo windows był skonfigurowany pod innego lapka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no to teraz musisz wybrac te karte do ktorej podlaczasz icom. w ustawieniach IP ustawiasz recznie i wpisujesz adres IP 169.254.1.1 i pod spodem 255.255.0.0. wiecej nic nie zmieniasz. jak juz wpiszesz to zaakceptuj, podlacz icom i poczekaj kilka min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wirtualne karty sa prawdopodobnie od VMWARE. nie znam tego programu, uzywam innego. skonfiguruj tez w ten sam sposob jak napisalem karte wirtualna do ktorej podlaczasz icom w maszynie wirtualnej. to pewnie zalezy od tego w jaki sposob sa skonfigurowane karty w maszynie wirtualnej. generalnie vmware i tak uzywa przeciez fizycznych kart, ktore masz w kompie. lepiej i latwiej jest ustawiac polaczenie z icom na komputerze i dopiero pozniej mostkowac takie polaczenie dla maszyny wirtualnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak masz racje są one od Vwmare tylko ja nie korzystam wgl z wirtualnej maszyny.

Wszystko mam zainstalowane bezpośrednio na win7.

I teraz pytanie czy wgl te wirtualne karty są mi potrzebne, jak chce się połączyć z icomem normalnie na win 7 nie wirtualnej maszynie ? i po prostu Chińczyk zrobił mi te wirtualne karty tak w razie w ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.