Skocz do zawartości

Jaki interfejs do INPY kupić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni jestem posiadaczem E46. I chciałbym sobie zakupić do niego jakiegos INPA , bo znajomy powiedział ze warto kupić takie cos. Na alledrogo widziałem ze jest ich wiele, przewaznie ceny w granicach 40zl , ale nie wiem czy w tej cenie ma to sens. Poleciłby ktos cos ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat był poruszany setki razy, próbowałam sama sobie z tym poradzić, ale niestety instalacja INPA ściągniętej z neta mnie pokonała, tzn dużo rzeczy działa, można skasować błędy (oczywiście nie wszystkie), prawdopodobnie jest to wersja okrojona i na dodatek mówi do mnie po angielsku. Szukam INPY kompletnej najlepiej po polsku. Proszę o namiary na dobrego sprzedawcę, lub może jest ktoś kto pomoże mi znaleźć i zainstalować INPA (EDIABASS, DISS itd) Do tej pory radziłam sobie z moim autkiem, niestety przeholowałam z jazdą na zdechłym aku. Auto się postawiło i odmówiło posłuszeństwa tzn powoli wysiadła cała elektryka z elektroniką. Po wymianie akumulatora auto zaczyna powoli powracać do życia, niestety tylko porządna i pełna wersja Inpy pozwoli mi się skomunikować z ECU no i oczywiście skasować błędy. Z góry dziękuję panom za pomoc. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wszystkie błędy da się wykasować , napraw zepsuty element lub wymień na nowy to wtedy da się błędy wykasować

Niestety nie ma INPY po polsku całkowicie ,

robiliśmy tłumaczenia poszczególnych modułów ale nie tak że wszystko jest po polsku

nawet w takiej wersji błędy ECU są po angielsku lub niemiecku ponieważ tylko w takiej wersji oryginalna wersja inpa była

a tak dla wytłumaczenia

INPA, DIS, NCSEXPER, WINKFPT to nazwa oprogramowania (EDIABAS to pośrednik między interfejsem a samochodem)

a interfejs to nie INPA dlatego poprawiłem nazwę tego tematu .Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za odpowiedź, ja szukam oprogramowania, bo interfejs mam. W zasadzie już wszystko ok z moim autem tylko....., nie działa ogrzewanie. Jeżeli panowie to dla was nie jest problem to prosiłabym o link do jak najbardziej pełnego oprogramowania (nie znam niemieckiego, angielski spoko)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.