Skocz do zawartości

Poszukuje programu DIS


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

nie to nie mój , ja mam tylko po angielsku cały dis v44 cip v44 , dis v57 cip v44 base v44 , dis v57 base v52 , znalazłbym też v57 base v57 z cip v44

ale miałem linki , komuś w Niemczech podesłałem

jak coś to mam instrukcje po polsku instalacji i uruchomienia, dis na jednej maszynie można uruchomić nawet na win 10 64bit tylko trzeba ediabas 6.4.7 i diaghead umieć zainstalować, ze zgodnością ze starszą wersją windows, po instalacji dodatkowo uruchom ze zgodnością ze starszą wersją windows XP SP3 i gotowe na jednej maszynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki .

ja mam dis 57 i v44 na vm7... z inpa od thardolfa.

ale wsio po angielsku,

kiedys mialem od ciepasa niemiecka wersje ,tylko ze baza byla hiszpanska byla.ale program byl wporzo.(padl HDD)

 

bo niemiecki znam biegle ,a angiel po lepkach.

dlatego by mi zalezalo na DE ver.

masz to gotowy obraz dysku do VM? ten plik virtual machine configuration VM. :mrgreen:

z mojä bee nie idzie sie nudzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jam mam gotowy obraz vmware już zainstalowany tylko uruchamiam na vmware i działa, na obcym komputerze tylko ustawiasz karty sieciowe vmnet0 i wmnet1 wykrywasz głowice i zapisujesz i działa , tylko jak mówiłem mam wszystko po angielsku

mam base v52 jaj ściągnę dis po niemiechu to zainstaluje, ten link to jest instalator , na base v52 to nie problem , na windows 7 nie mogłem zainstalować na bazie v44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.