• Reklama

NAVIPREMIUM - Dedykowane systemy nawigacyjne ANDROID do BMW

Moderatorzy: Din76, nerwus, dziqsek

Re: NAVIPREMIUM - Dedykowane systemy nawigacyjne ANDROID do

Postprzez NaviPremium.pl » 17 Lis 2017 16:38

Ernet napisał(a):Czy podobne urządzenie jest dostępne do 1er E-87/2004 r ( wysuwany ekran ) ?

Do tego modelu nie ma urządzenia, jeśli coś się pojawi od razu damy znać. Zapraszamy też do śledzenia naszej strony na Facebooku.
Image
Awatar użytkownika
NaviPremium.pl

Dołączenie: 03 Lut 2015 22:57
Miejscowość: Warszawa
Moje BMW: nie powiem

Postprzez NaviPremium.pl » 22 Gru 2017 16:21

Cześć wszystkim!

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim wszystkiego najlepszego i szczęśliwego Nowego Roku od całej załogi naviPremium :)

Cały czas się rozwijamy, zmieniliśmy siedzibę, mocno rozwija się temat interfejsów z Androidem do BMW i będziemy też wprowadzać jako jedyni w Polsce nawigacje do nowych Audi i Mercedesów. Zapraszamy do śledzenia nas na naszej stronie na Facebooku: link

Dziękujemy wszystkim za powierzone zaufanie w obecnym roku i widzimy się w 2018 :)

Pozdrawiamy
naviPremium
Image
Awatar użytkownika
NaviPremium.pl

Postprzez eksajlee » 27 Gru 2017 23:08

eksajlee
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 22 Mar 2016 15:42
Moje BMW: JEST
BMW F22 M235i
BMW E92 330i M-Pakiet

BYŁO
E92 M3 DCT
E90 335d M-Pakiet
E93 330i M-Pakiet

Postprzez NaviPremium.pl » 05 Sty 2018 16:29

Nowe ceny naviPremium - 1750zł! :)

Cześć wszystkim!

W związku z duża ilością zapytań i pewnym trendem, postanowiliśmy uruchomić naszą usługę dropshipping naviPremium.
Zakup Dropshipping naviPremium polega na tym, że sprzęt jest wysyłany do Was bezpośrednio od producenta z Chin.
Jest to atrakcyjna oferta dla osób prywatnych.

To co nas będzie wyróżniać na tle konkurencji to:

- 2-letnia polska gwarancja - przypominamy, że u innych macie tylko gwarancje chińską i w razie problemu trzeba odsyłać urządzenie do producenta na swój koszt - pomijając już inne kwestie techniczne i wsparcie.

- Wszelkie opłaty celne: VAT, cło i inne pokrywa producent urządzenia! Dajemy 100% gwarancji, że przy otrzymaniu towaru nie będzie żadnych dodatkowych opłat - nie jak u konkurencji, gdzie nigdy nie wiadomo...

- Stała cena na urządzenia: 1750zł oraz 1999zł na moduły z Androidem do nowszych BMW - cena zawiera transport pod drzwi!

- Po otrzymaniu towaru klient otrzymuje pełne wsparcie techniczne/montażowe/softowe/inne.

Oferta jest atrakcyjna dla osób prywatnych, ponieważ na usługę wystawiany jest tylko paragon lub faktura na pośrednictwo w sprzedaży.

Zapraszamy do zadawania pytań :)

Pozdrawiamy
Zespół naviPremium
Image
Awatar użytkownika
NaviPremium.pl

Postprzez NaviPremium.pl » 05 Sty 2018 16:30

eksajlee napisał(a):Kiedy coś takiego w sprzedazy? :D https://avinusa.com/10-25-bmw-3-series- ... ystem.html

Urządzenie do montażu wymaga wycięcia otworu w desce rozdzielczej, dodatkowo sprzęt bez przycisków fizycznych jest trudniejszy w serwisowaniu :)
Image
Awatar użytkownika
NaviPremium.pl

Postprzez aarcz10 » 10 Sty 2018 12:18

Witam, szukam osobę, która ma w swoim BMW F10 lub innym bmw nawigację android. Proszę o kontakt na PW lub tutaj w temacie. Chciałem zapytać o kilka rzeczy związanych z działaniem IDrive
Awatar użytkownika
aarcz10

Dołączenie: 28 Lis 2017 17:03
Moje BMW: BMW 5 F10 520d

Postprzez NaviPremium.pl » 10 Sty 2018 12:56

aarcz10 napisał(a):Witam, szukam osobę, która ma w swoim BMW F10 lub innym bmw nawigację android. Proszę o kontakt na PW lub tutaj w temacie. Chciałem zapytać o kilka rzeczy związanych z działaniem IDrive

Damy znać,

Ł.
Image
Awatar użytkownika
NaviPremium.pl

Postprzez Chudy318 » 02 Lut 2018 23:51

Hej macie już może jakieś rozwiązanie dotyczące komunikacji radia z komputerem pokładowym ?
Auto to BMW x5 e53. Znalazłem w sieci interfejs BMW i aplikacje i-bus która umożliwia takie połączenie ale do końca nie jestem pewien czy to zadziała.
Chudy318

Dołączenie: 02 Lut 2018 10:34
Miejscowość: Kielce //Norwegia Jessheim
Moje BMW: Bmw e46 318ci 2000rok
Bmw x5 e53 3.0da 2004rok

Postprzez teges123 » 03 Lut 2018 13:00

wczoraj wrzuciłem post a ktoś go bez powiadomienia usuną , więc sie pytam co oznacza słowo FORUM w tym Klubie
teges123

Dołączenie: 02 Lut 2018 13:23
Miejscowość: Bawaria Illertissen
Moje BMW: bmw3.320 d f31

Postprzez mnichu » 03 Lut 2018 14:11

teges123, napisałeś w temacie sponsorowanym przez NAVIPREMIUM więc co się dziwisz ? Napisz nowy temat i po sprawie.

Żeby nie robić of topu.... Ma ktoś tę jednostkę w E60 z Małopolskiego, Świętokrzyskiego ? Chciałbym kupić ale najpierw chcę obczaić na żywo jak to działa ;)

A może i NaviPremium mi podpowie...

Mam w tej chwili CCC Profesional + kontroler CIC.

Czy po montażu Waszej navi :
1. Będąc w tym androidowym odtwarzaczu >> zadziałają przyciski na kierownicy "następny/poprzedni utwór" ??
2. Będąc w tym androidowym odtwarzaczu >> zadziałają przyciski na stacji płyt (tam są po prawej stronie takie trójkąciki) "następny/poprzedni utwór" ??
3. Co z funkcjonowaniem kontrolera CIC w takiej konfiguracji ? Czy przyciski CD/Radio/menu/navi/tel nadal działają ?? Można je jakoś przypisać czy zostają nie aktywne ?
Awatar użytkownika
mnichu

Dołączenie: 26 Lut 2014 19:52
Moje BMW: BMW E60 530d xDrive

Postprzez NaviPremium.pl » 05 Lut 2018 12:54

Chudy318 napisał(a):Hej macie już może jakieś rozwiązanie dotyczące komunikacji radia z komputerem pokładowym ?
Auto to BMW x5 e53. Znalazłem w sieci interfejs BMW i aplikacje i-bus która umożliwia takie połączenie ale do końca nie jestem pewien czy to zadziała.

Nie mamy żadnego rozwiązania,

Podeślij więcej informacji na temat adaptera i aplikacji , przyjrzymy się temu

Ł.
Image
Awatar użytkownika
NaviPremium.pl

Postprzez NaviPremium.pl » 05 Lut 2018 15:36

@mnichu

Wszystko zależy od chińczyka - jeden ma lepszą integracje z autem , a inny nie... montujemy teraz trochę samochodów i porównujemy...

W marcu ruszy duża kampania... póki co zaczyna się chiński nowy rok

Co do twoich pytań, jest troche tak jak pisałem, wyżej - zależy od fabryki,

1. Tak
2. Przyciski dotyczą płyt Cd
3. Działają, są z góry przypisane do funkcji interfacu androida- oczywiście teraz nie pamiętam z pamięci - mogą być drobne różnice w zależności od wyposażenia auta

Ł.
Image
Awatar użytkownika
NaviPremium.pl

Postprzez aarcz10 » 07 Lut 2018 17:48

Witam, po instalacji urządzenia navipremium zauważyłem, że ekran na systemie BMW jest gorszej jakości niż był w oryginale. Wszystko działa bardzo dobrze i jestem zadowolony z zakupu, ale przeszkadza mi gorsza jakość obrazu (jakby w 16 bitach). Gdy przełączam się na androida to obraz jest dobry, ale na systemie BMW widoczne są piksele, czego wcześniej nie było. Wrzucam zdjęcia, na których to widać. Gdy włączę tryb cofania to na obrazku samochodu widać przebarwienia jakby no i piksele też. Czy ktoś kto to montował też tak ma?
Czekam na odpowiedź w tej sprawie firmy NaviPremium już ponad miesiąc więc pytam tutaj użytkowników, bo najwidoczniej ciężko się doprosić po zakupie o pomoc..

Image
Image
Image
Awatar użytkownika
aarcz10

Postprzez NaviPremium.pl » 07 Lut 2018 20:24

@ aarcz10

Cześć,

Nie odzywaliśmy się bo nie zaobserwowaliśmy problemu w innych samochodach jakie zamontowaliśmy, również przy wysyłkach, nikt nie zgłaszał podobnego problemu...

Nie wiem czy jest to kwestia egzemplarza, ale przyglądamy się temu,

Chińczyk również się zainteresował, ale wsparcie wraca dopiero po chińskim nowym roku , w marcu
do tematu wrócimy :)

Ł.
Image
Awatar użytkownika
NaviPremium.pl

Postprzez aarcz10 » 08 Lut 2018 07:19

ok. dzięki
Awatar użytkownika
aarcz10

PoprzedniaNastępna

Powróć do inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości