Skocz do zawartości

proszę o pomoc z NCS


Rekomendowane odpowiedzi

prosze o pomoc w uruchomieniu NCS'a. Dla wszysctkich radzacych mi poszukiwanie odpowiedzi na forum - siedze juz na forum od tygodnia, przeczytalem wiekszosc watkow, odpalilem INPE, mniej wiecej ja pojalem, jednak teraz mam problem z NCS'em. Stworzylem profil do edycji expertmode, laduje go (F1) nastepnie F3, wybieram E46 i EWS (przez to mi sie laczy). Wynikiem mojej pracy jest status READY jak na zdjeciu:

 

http://img38.imageshack.us/img38/7346/ncsproblem.th.jpg

 

pytanie jak mam teraz cokolwiek zakodowac, wyswietlic liste dostepnych funkcji dla mojego samochodu? Nie chce czegos skopac w samochodzie dlatego pytam na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale już wszystko Panowie Eksperci napisali. Chyba już sie inaczej nie da. Reszte trzeba czytać po 5x i próbować samemu. Wszystko jest w tematach: "Ustawianie Car&key NCS, DIS" czy "Nieznane opcje z NCS Expert"

Nawet temat niżej "NCS-expert Jak zdeaktywowac mate pasażera w E46" jest to napisane :) wiec nie ma sensu kopiować tego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaczylem samochod pod interfejsc i w momencie kiedy wciskam F6 pojawia mi sie blad ze plik FSW_PSW.MAN nie moze zostac odczytany, pliku tego nie mam w okreslonej sciezce, wiec

tworze go notatnkiem, wchodze w NCS i wszystko OK.

 

Mam tylko podstawowe pytanie skad bierze sie zawartosc pliku FSW_PSW.TRC, czy jest to plik sczytany z mojego samochodu czy jakis uniwersalny? jesli zrobie w nim zmiany ktore chce zrobic np uaktywnic mruganie kierunkowskazow to czy reszta funckcji w samochodzie sie nie zmieni? Teoretycznie nie sczytywalem tego pliku wiec jesli jest to plik ktory powstaje w momencie instalacji NFC to domyslam sie ze niektore funkcje moga byc ustawione inaczej niz ja mam w samochodzie, jak moge sie upewnic ze jest to plik z mojego samochodu?

 

 

prosze kogos o pokierowanie co mam dalej zrobic, najlepiej na gg albo priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń poprostu ten plik i spróbuj odczytać ncsem od nowa. Jak sie pojawi znów to będzie Twój z Twojego auta. Zreszta chyba po zainstalowaniu nie ma tam tego pliku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.