Skocz do zawartości

Konfiguracja INPY pod 320D E46 2002


botr

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam zainstalowane dwie INPy v5.0.2 i V 4.4.7 .

W nowszej wersji nie mam do wybory E46 tylko nowsze , jak to ustawić aby był wybór ???

Gdy po instalacji nowszej odpalam starsza i wybieram E46 mam komunikat ,, Version do not match .. Malfunction possible''

SGBD Ver 1.040 ( in INPA )

SGBD ver : 5.000

INPA ver :1.040

Jak to poprawić ??

Pozdrawiam i zycze wesołych świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli na ostatnim masz rowno wcisniety gaz i w miare stale obciazenie to cos nie halo z tym pomiarem cisnienia doladowania ? auto Ci ciagnie ? moze czujnik masz zasyfiony nagarem. Pierwsze na wolnych jest ok, korekcje pewnie na zimnym screen jest ale w normie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli na ostatnim masz rowno wcisniety gaz i w miare stale obciazenie to cos nie halo z tym pomiarem cisnienia doladowania ? auto Ci ciagnie ? moze czujnik masz zasyfiony nagarem. Pierwsze na wolnych jest ok, korekcje pewnie na zimnym screen jest ale w normie.

 

Tu raczej nie było równo przyciśniętego gazu tylko kilka przygazówek tak żeby silnik za długo nie wył , a można było strzelić printscrena .

Jak wrócę z przerwy świątecznej to przejadę się z laptopem i porobię kilka wykresów

 

Możesz napisać dokładniej jakie powinny być zakresy wykresów przy różnych obciążeniach ?? i co Cię nie pokoi w moim wykresie nr.4

 

Możesz pokazać swoje wykresy , bo widzę że masz taki sam silnik i chętnie zobaczył był numery softów jakie masz zainstalowane u siebie Te co pokazuje INPA

 

 

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.